• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Gündoğdu Söz Verdi; Okul Kapanmayacak

Gündoğdu Söz Verdi; Okul Kapanmayacak

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’nun ilçelerini gezerek halk ile bir araya geliyor. İlçe merkezlerinin yanı sıra mahalleleri de ziyaret eden Gündoğdu, Ünye, Fatsa, Kabadüz ve Mesudiye’de ilçe sakinleri ile bir araya geldi. “Sizler Teröre de Bekçilik Ediyorsunuz” Ordu’nun ilçelerini ve mahallelerini dolaşarak halkın Ramazan ayını kutlayan AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu Kabadüz’e bağlı […]

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, Ordu’nun ilçelerini gezerek halk ile bir araya geliyor. İlçe merkezlerinin yanı sıra mahalleleri de ziyaret eden Gündoğdu, Ünye, Fatsa, Kabadüz ve Mesudiye’de ilçe sakinleri ile bir araya geldi.

“Sizler Teröre de Bekçilik Ediyorsunuz”

Ordu’nun ilçelerini ve mahallelerini dolaşarak halkın Ramazan ayını kutlayan AK Parti Milletvekili Metin Gündoğdu Kabadüz’e bağlı Derinçay Mahallesi’nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Burada, Derinçaylılar ile sohbet eden Gündoğdu, mahalle sakinlerinden gelen “Okulumuz öğrenci sayısı ve fiziki koşullar nedeniyle kapatılacak. İlk ve ortaokulumuz kapatılmasın.” talebine hemen karşılık verdi. Çocukların uygun koşullarda eğitim almalarının önemli olduğunu belirten Milletvekili Metin Gündoğdu “Eğer okul kapanırsa buradaki öğrencilerimiz eğitim almak için başka yerlere gidecekler. Bu da göçe neden olur. Sizler buradaki evlerinizde yaşıyorsunuz, aynı zamanda da teröre karşı bekçilik görevi yapıyorsunuz. Kış aylarında da burada yaşıyor olmanız bu yüzden çok önemlidir ve ülkemizin menfaatinedir. Resmin tamamına bakmak gerekir. Bu yüzden ben okulumuzun kapatılmayacağının sözünü veriyorum.” dedi.
“Kapatmayacağız, Güçlendireceğiz”

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu ve Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Şaban Karataş ile de görüşen Milletvekili Metin Gündoğdu “Derinçay’daki okulumuzun kapatılmayacağına dair söz verdim. Sizin adınıza da söz veriyorum. Burada üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Konuyu Milli Eğitim Bakanımız ile de görüşeceğim. Bu okulumuzu kapatmayacağız, güçlendireceğiz.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır