• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sınır Ötesine Taşıdı

Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sınır Ötesine Taşıdı

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sınır Ötesine Taşıdı Referandum çalışmaları için Ordu’nun ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, çalışmalarına Gürcistan’da devam etti. Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ve İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak ile Gürcistan’ın sınır kenti Batum’da referandum çalışmaları gerçekleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ilk olarak Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan’ı […]

Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sınır Ötesine Taşıdı

Referandum çalışmaları için Ordu’nun ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, çalışmalarına Gürcistan’da devam etti.

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz ve İlçe Başkanı Eyüp Karabayrak ile Gürcistan’ın sınır kenti Batum’da referandum çalışmaları gerçekleştiren AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, ilk olarak Batum Başkonsolosu Yasin Temizkan’ı ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Beraberindeki heyetle birlikte Batum Müftüsü Bedlar Kamaşhidzade ile bir araya gelen Metin Gündoğdu vaktinin büyük bölümünü Batum’da yaşayan Türk vatandaşları ile görüşerek geçirdi. Türk esnafların işyerlerini de ziyaret eden Metin Gündoğdu 16 Nisan’da yapılacak olan referandumda “Evet” oyu vermelerini istedi.
Batum’da bulunan Bahçeşehir Üniversitesi’nde öğrencilerle, öğretmenlerle ve üniversite personeli ile bir araya gelen Milletvekili Gündoğdu, Gürcistan’da faaliyet gösteren Yalçın Grup Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Yalçın’ı ziyaret ettikten sonra yurda döndü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır