• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Genel Sekreter Çöpoğlu’ndan Buruk Veda

Genel Sekreter Çöpoğlu’ndan Buruk Veda

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri iken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişi olarak atanan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, meclis üyeleriyle vedalaştı. Ordu Büyükşehir Belediye Meclis toplantısına katılan Mustafa Çöpoğlu vedalaştı. Başkan Enver Yılmaz’ın kendisine söz vermesi üzerine kürsüde bir konuşma yapan Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu ise 1 Nisan 2014 ile 13 Ocak […]

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri iken Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına İş Müfettişi olarak atanan Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Çöpoğlu, meclis üyeleriyle vedalaştı.

Ordu Büyükşehir Belediye Meclis toplantısına katılan Mustafa Çöpoğlu vedalaştı.

Başkan Enver Yılmaz’ın kendisine söz vermesi üzerine kürsüde bir konuşma yapan Genel Sekreter Dr. Mustafa Çöpoğlu ise 1 Nisan 2014 ile 13 Ocak 2017 tarihleri arasında onurlu bir görev yürüttüğünü söyleyerek, “Geride kalan yaklaşık 3 yıllık çalışma süreci için öncelikle Büyükşehir Belediye Başkanım Sayın Başkan Enver Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Birlikte başlattığımız bu yolculuk, bundan sonra da devam edecek. Ordu Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de örnek projelere imza atmıştır. Birlikte çalıştığımız Sayın Başkanıma, siz Meclis Üyelerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ben hakkımı helal ediyorum, sizler de helal edin. Hizmet bayrağını yere düşürmeden devam ettireceğinize yürekten inanıyorum. Hepinize sağlık ve başarılar diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır