Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Fatsa’da Beklenen Proje Hayata Geçiyor

Fatsa’da Beklenen Proje Hayata Geçiyor
  • EKONOMİ / GENEL
  • 03 Mart 2018
  • Fatsa’da Beklenen Proje Hayata Geçiyor için yorumlar kapalı
  • 292 KEZ OKUNDU

2018 yılı sonuna kadar Fatsa Cumhuriyet Meydanı Peyzaj Düzenleme ve Kapalı Otopark Projesi’ni hayata geçireceklerini belirten Başkan Enver Yılmaz, önümüzdeki hafta ihaleyi alan firmaya yer tesliminin yapılacağını söyledi.

YER TESLİMİ ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAPILIYOR

Kamulaştırma bedeli ve yapım maliyetiyle birlikte 30 milyon TL’yi bulacak olan Fatsa Cumhuriyet Meydanı ve Kapalı Otopark Projesi hayata geçiyor. Geçtiğimiz ay ihalesi yapılan projenin yer tesliminin ilgili firmaya önümüzdeki hafta yapılacağını belirten Başkan Yılmaz, “Allah izin verirse yıl sonunda Fatsa ilçemiz, Cumhuriyet meydanı ve otoparkı ile sadece ilimizin değil, Karadeniz Bölgesi’nin en güzel yer altı otoparkı bulunan bir meydanı olacak. Fatsa ilçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

BÜYÜKŞEHİR İÇİN VİZYON VE VİTRİN YATIRIMLARDAN BİRİ

6 bin metrekarelik alanda, içerisinde yaklaşık 100 araçlık kapalı otoparkı bulunacak olan projenin tamamlandığında bölgenin cazibe merkezi hâline geleceğinin altını çizen Başkan Enver Yılmaz, “Meydan çalışmamızı yıl sonuna kadar tamamlamayı planlıyoruz. Proje kapsamında ahşap oturma basamakları, kumlanmış bazalt ve granit taştan sert zemin, kuru havuzdan ışıklı su oyunu, ağaç altı oturma birimleri, banklar, zeminde ışık oyunu ve dekoratif aydınlatma elemanları bulunuyor. Önümüzdeki hafta ihaleyi alan firmaya yer teslimi yapacağız” diye konuştu.

Başkan Yılmaz, Cumhuriyet Meydanı Peyzaj Düzenleme ve Kapalı Otopark Projesi’nin Fatsa ilçesi ve Büyükşehir Ordu için vizyon ve vitrin yatırımlardan biri olduğunu söyledi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: