• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Fatsa’da Baskı Beton Kaldırım Dönemi Başlıyor

Fatsa’da Baskı Beton Kaldırım Dönemi Başlıyor

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz 2016 yılında ilçemizin imara açık bölümlerindeki mevcut yollarda ve kaldırımlarda 17 bin 500 metrekare parke tamiri gerçekleştirdi. Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu bundan sonra artık beton kaldırımlar yapacaklarını belirtti. Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu parke tamirlerinin mevcut yol ve kaldırımlarda gerçekleştiğini belirterek, “Mustafa Kemal Paşa mahallesinde 1570 […]

Fatsa Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü geçtiğimiz 2016 yılında ilçemizin imara açık bölümlerindeki mevcut yollarda ve kaldırımlarda 17 bin 500 metrekare parke tamiri gerçekleştirdi. Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu bundan sonra artık beton kaldırımlar yapacaklarını belirtti.

Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu parke tamirlerinin mevcut yol ve kaldırımlarda gerçekleştiğini belirterek, “Mustafa Kemal Paşa mahallesinde 1570 metrekare, Sakarya mahallesinde 3154 metrekare, Dumlupınar mahallesinde 980 metrekare, Kurtuluş mahallesinde 2800 metrekare, Evkaf mahallesinde 1500 metrekare, Dolunay mahallesinde 1400 metrekare, Ayazlı mahallesinde 1200 metrekare, Şerefiye mahallesinde 2090 metrekare, Yalıköy mahallesinde 750 metrekare, Bolaman mahallesinde 700 metrekare, Yavaş mahallesinde 795 metrekare, Ilıca mahallesinde 564 metrekare parke ve kaldırım tamiri gerçekleştirdik.” Dedi.

“İLK BETON KALDIRIM UYGULAMAMIZ ARSLAN AYDINLIK CADDESİNDE BAŞLAYACAK”

2017 yılı itibariyle artık kaldırımlarda parke taştan yapmayacaklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Eroğlu, “Şehirleşmenin yoğun olduğu yapılaşmanın bittiği yerlerde bundan böyle beton kaldırıma başlayacağız. Beton kaldırım uygulamamızı ilk olarak Arslan Aydınlık Caddesi, Ata Caddesi ve Reşadiye Caddesi’nde gerçekleştireceğiz ve daha sonra yapılaşmanın yoğun olduğu yerlerde devam edeceğiz. İnşallah vatandaşlarımız 2017 yılı itibariyle daha güzel kaldırımlar görecek.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır