• DOLAR
  %2,24
 • EURO
  %2,89
 • ALTIN
  %2,51
 • BIST
  %0,60
Fatsa Belediyesi İki Oyun Parkını Daha Hizmete Sundu

Fatsa Belediyesi İki Oyun Parkını Daha Hizmete Sundu

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler birimi tarafından halkın sosyal yaşam alanları içerisinde bulunan yerlerde yeni park çalışmaları yapılmaya devam ediyor. Kurtuluş mahallesi Mesudiye sokak ve Palmiya sokakta  iki çocuk oyun parkı daha hizmete girerken son bir yıl içerisinde Evkaf Mahallesi Devlet Hastanesi mevkiine, Ayazlı Mahallesi Kandır Sokağa, Ayazlı Mahallesi Ulu Cami mevkiine, Ayazlı […]

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park Bahçeler birimi tarafından halkın sosyal yaşam alanları içerisinde bulunan yerlerde yeni park çalışmaları yapılmaya devam ediyor.
Kurtuluş mahallesi Mesudiye sokak ve Palmiya sokakta  iki çocuk oyun parkı daha hizmete girerken son bir yıl içerisinde Evkaf Mahallesi Devlet Hastanesi mevkiine, Ayazlı Mahallesi Kandır Sokağa, Ayazlı Mahallesi Ulu Cami mevkiine, Ayazlı Mahallesi Yunus Emre Sitesi önüne, Dolunay Mahallesi Çerkez sokağa, Dolunay Mahallesi Çamlık Piknik alanına, Kurtuluş Mahallesi Muhtarlığı yanına, Evkaf Mahallesi Liman Sokağa, Fatih Mahallesi Yamaç Sokağa, Fatih Mahallesi Mazlum Sokağa, Ilıca Mahallesi İlköğretim önüne, Aslancami ilköğretim önüne, Sakarya Mahallesi Zafer Parkına, Yenipazar Mahallesi Çağdaş kent Sitesi önüne ve Taşlıca Mahallesindeki piknik alanına yeni oyun gurupları yapan belediye ekipleri çocukların hoşça vakit geçirebilmeleri için parklar yapmaya devam ediyor. 
 
“HALKIMIZ OYUN GRUPLARINI DİKKATLİ KULLANIRSA DAHA UZUN ÖMÜRLÜ OLUR”
 
 Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, parkların çocukların ve ailelerin vakit geçirmek için tercih ettikleri en önemli sosyal alanlar olduğunu belirterek, “Fatsa Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından Kurtuluş Mahallemiz Mesudiye ve Palmiya Sokaklarında iki çocuk oyun parkı daha yapıldı. Bizim halkımızdan ricamız bu oyun gruplarını kendi evleri, kendi eşyaları gibi düşünerek kullanmaları. Halkımız bu oyun gruplarını dikkatli kullanırsa daha uzun ömürlü olur. Yapılan parklar ne kadar uzun süre dayanırsa çocuklarımız da o kadar mutlu olacaktır. Bundan sonra da çeşitli mahallelerimizde uygun bulduğumuz alanlara oyun grupları yapmaya devam edeceğiz.” dedi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır