• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’da Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ordu’da Konuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Cumhuriyet Meydanında halka hitap etti. Türkiye’nin terörle mücadelesinin devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz’da Orduluların devletin yanında durduğunu söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanında halkla buluştu. Burada halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu’ya yapılacak yatırımlarla ilgili önemli mesajlar verdi. 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oylanacağı referandum için […]

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu Cumhuriyet Meydanında halka hitap etti. Türkiye’nin terörle mücadelesinin devam ettiğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, 15 Temmuz’da Orduluların devletin yanında durduğunu söyledi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhuriyet Meydanında halkla buluştu. Burada halka hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ordu’ya yapılacak yatırımlarla ilgili önemli mesajlar verdi.
16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin oylanacağı referandum için Ordu’ya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Altınordu Cumhuriyet Meydanı’nda yağan yağmura rağmen, 10 binlerce Orduluya seslendi.

Referandumda Ordululardan ‘evet’ isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, son iki yıldır özellikle fiyat konusunda büyük mağduriyet yaşayan milyonlarca Karadenizli fındık üreticisinin beklediği açıklama gelmedi. Erdoğan’ın Ordu’dan sonraki durağı Giresun’da fındıkla ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı merakla bekleniyor.

HAVALİMANIYLA YENİ DÖNEM

İki yıl önce Ordu-Giresun Havalimanı’nın açılış töreninde Ordu’ya geldiğini hatırlatan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Türkiye’nin ilk, dünyanın deniz üstüne yapılan havalimanı olan bu havalimanını sizlerin hizmetine sunmuştuk. Geçtiğimiz yıl 781 bin kişi bu havalimanını kullandı. İnşallah bundan sonraki süreçte de bu havalimanı gerek Ordu, gerekse Giresunlu kardeşlerime çok daha büyük hizmetler verecek. Ağaç sanayinin, gıda sanayinin lokomotifi olan Ordu’nun önünde bu havalimanıyla yeni bir dönemin açıldığına inanıyorum. Ordu, çok daha büyük hizmetler için 16 Nisan’da evet demeye hazır mı?

ÇEVRE YOLU VE ŞEHİR HASTANESİ

2002 yılından bugüne Ordu’ya devlet yatırımları olarak 17 katrilyon yatırım yaptıklarını söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Ordu trafiğini büyük oranda rahatlatacak olan Çevre Yolu’nu bu sene sonunda açıyoruz.” dedi.

Ordulunun merakla beklediği şehir hastanesi konusunda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “800 yataklı devlet hastanesini kazandırıyoruz. Öyle Kılıçdaroğlu’nun SSK Genel Müdürü olduğu dönemdeki hastaneler gibi değil, 5 yıldızlı otel gibi. İnşallah 2019 yılına kadar bu hastaneyi tamamlayacağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır