• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Çamlık Mesire Alanının Çehresi Değişti

Çamlık Mesire Alanının Çehresi Değişti

Fatsa’nın göz bebeği yerlerinden biri olan halkın en yakın mesafede piknik yaptığı Dolunay Çamlık Mesire alanı son 2 ayda yapılan çalışmalar neticesinde bambaşka bir görünüme kavuştu. Çamlık’da ilk olarak deniz tahribatını önlemek amacıyla tahkimat yapıldı ve daha sonra sırasıyla Arnavut kaldırımı denilen doğal parke taştan yürüyüş yolları, çatılı piknik masaları, barbeküler, karayolundan başlayıp devam eden […]

Fatsa’nın göz bebeği yerlerinden biri olan halkın en yakın mesafede piknik yaptığı Dolunay Çamlık Mesire alanı son 2 ayda yapılan çalışmalar neticesinde bambaşka bir görünüme kavuştu. Çamlık’da ilk olarak deniz tahribatını önlemek amacıyla tahkimat yapıldı ve daha sonra sırasıyla Arnavut kaldırımı denilen doğal parke taştan yürüyüş yolları, çatılı piknik masaları, barbeküler, karayolundan başlayıp devam eden bölüme doğalgaz döşemesi, yağmur suyu hattı, otopark alanı, kauçuk zemin kaplamalı  çocuk oyun alanı, aydınlatma direkleri montajı yapıldı.
  Çamlık Mesire alanındaki çalışmaların 19 Mayıs 2017 tarihinde bitirilmesi planlandığını ancak olumsuz hava koşullarından dolayı gecikme yaşandığını belirten Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, “Son durum olarak renkli baskı beton kaldırımı ihale aşamasına geldi. Kent mobilyaları ihalesi yapıldı, mobilyalar hazırlık aşamasında. Ahşap büfe temin yapıldı, malzemeler hazırlanma aşamasında. Yeşili ve mavisiyle Fatsa’mızın gözbebeği olan Çamlık mesire alanımıza yenileme çalışmaları çok yakıştı. Fatsalı hemşerilerimiz ve Fatsa’mıza gelen misafirlerimiz i bu yaz Çamlık’ta vakit geçirmekten büyük keyif alacak. Vatandaşlarımıza daha güzel hizmet sunmak için Çamlık mesire alanımızda yenileme çalışmaları yaptık. Her şey Fatsa’mıza daha güzel hizmet edebilmek için.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır