• DOLAR
  %0,11
 • EURO
  %0,24
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,17
Çamaş Belediyesinde Memurları Sevindiren İmza

Çamaş Belediyesinde Memurları Sevindiren İmza

Çamaş Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında, memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik ‘Sosyal Denge Tazminatı’ sözleşmesi imzalandı. Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden ve BEM-BİR-SEN Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar‘ın imza attıkları sözleşme kapsamında belediyede çalışan  memurlara sosyal denge yardımı yapıldı. Çamaş Belediyeside gerçekleşen Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imza törenine Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden, BEM-BİR-SEN Ordu […]

Çamaş Belediyesi ile BEM-BİR-SEN arasında, memurların ekonomik hayat koşullarının iyileştirilmesine yönelik ‘Sosyal Denge Tazminatı’ sözleşmesi imzalandı.

Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden ve BEM-BİR-SEN Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar‘ın imza attıkları sözleşme kapsamında belediyede çalışan  memurlara sosyal denge yardımı yapıldı.
Çamaş Belediyeside gerçekleşen Sosyal Denge Tazminatı Sözleşmesi imza törenine Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden, BEM-BİR-SEN Ordu Şube Başkanı Rahmi Çakar, Çamaş Belediyesi’nde görev yapan birim müdürleri ile personeller katıldı.

Törende bir konuşma yapan Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden, Belediye çalışanlarına verilecek sosyal denge tazminatının belediyenin mali imkanlarının dikkate alınarak olabilecek en iyi seviyede belirlendiğini söyledi. Giden, “Millet için çalışıyoruz ama zaman zamanda kendi personelimizin hak ve hukukunun korunması noktasında kararlıyız. Arkadaşlarımızın ekonomik kayıplarının önlenebilmesi, verdikleri hizmetin daha rahat yürütebilmesi adına hem refahını artırabilecek hem de çalışma azmini olumlu yönde değiştirebilecek kararlar almaya devam ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır