Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Büyükşehirin Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Büyükşehirin Eğitim Seminerleri Devam Ediyor
  • EĞİTİM / GENEL / GÜNDEM
  • 12 Ocak 2017
  • Büyükşehirin Eğitim Seminerleri Devam Ediyor için yorumlar kapalı
  • 290 KEZ OKUNDU
Ordu Büyükşehir Belediyesi, personeline “Etkin İletişim Becerileri“ konusunda eğitim semineri verdi.
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mehmet Fidan tarafından Zabıta ve Beyaz Masa birimi çalışanlarına yönelik verilen seminere Zabıta Dairesi Başkanı Hulusi Yılmaz, Şube Müdürleri ve personeller katıldı.
Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen ve iki gün süren seminerde iletişim dili, beden dili, empati, başarı ve dinleme, vatandaşla Zabıta personeli arasında iletişim eksikliğinden kaynaklanan problemler ile Beyaz Masa’nın iletişim konusundaki görev ve sorumlulukları anlatıldı.
PROF. DR. MEHMET FİDAN KİMDİR?
Prof. Dr. Mehmet Fidan, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Kişilerarası İletişim Anabilim Dalı öğretim üyesidir. Yayınlanmış ulusal ve uluslararası bildirileri, makaleleri, projeleri, yüksek lisans ve doktora tez danışmanlığı ve kitapları vardır. Bu eserlerin yanı sıra Türkiye’de birçok kamu kurumunda ve özel kurumda kurumsal ve kişisel iletişim üzerine danışmanlık ve eğitimler vermektedir.
Diyarbakır’da doğan Fidan, eğitimini babasının mesleği dolayısıyla çeşitli illerde sürdürdükten sonra akademik yaşamının lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik süreçlerini Selçuk Üniversitesinde tamamlamıştır. Kurulduğu 1993 yılından bu yana önde gelen iletişim fakültelerinden olan, Selçuk Üniversitesinin göz bebeği konumundaki İletişim Fakültesinde yer almış ve çeşitli dönemlerde idarecilik görevleri üstlenmiştir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: