• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Büyükşehir Asfalt Seferberliğine Devam Ediyor

Büyükşehir Asfalt Seferberliğine Devam Ediyor

ALTINORDU’DA İMARLI ALANLAR SICAK ASFALTA KAVUŞACAK İl genelindeki tüm mahalle ve grup yolları ile ana arterlerde sıcak asfalt seferberliği başlatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, hava şartlarının iyileşmesiyle birlikte çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Ordu’nun en büyük ilçesinde yapılacak yatırımlarla Altınordu imarlı alanlar sıcak asfalta kavuşacak değişimden nasibini alacak. Başkan Enver Yılmaz, “2017 yılında altyapısı tamamlanarak sıcak asfalta […]

ALTINORDU’DA İMARLI ALANLAR SICAK ASFALTA KAVUŞACAK

İl genelindeki tüm mahalle ve grup yolları ile ana arterlerde sıcak asfalt seferberliği başlatan Ordu Büyükşehir Belediyesi, hava şartlarının iyileşmesiyle birlikte çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Ordu’nun en büyük ilçesinde yapılacak yatırımlarla Altınordu imarlı alanlar sıcak asfalta kavuşacak değişimden nasibini alacak.

Başkan Enver Yılmaz, “2017 yılında altyapısı tamamlanarak sıcak asfalta hazır hâle getirilen birçok noktada bu yıl asfalt çalışması yapacak, konforlu ve modern yolları halkımızın hizmetine sunacağız. Türkiye’de en fazla yol ağına sahip illerin başında gelen Ordumuz yollarıyla örnek alınacak bir il olacak” dedi.

CUMHURİYET MAHALLESİ’NDE 2 BİN 400 METRELİK YOLA SICAK ASFALT

Samsun Giresun karayoluna alternatif bir yol olarak da kullanılan, toplam uzunluğu 2 bin 400 metre olan Cumhuriyet Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi, kazı, dolgu ve yol genişletmeye yönelik devam eden çalışmaların tamamlanmasının ardından sıcak asfalta kavuşacak.

KARŞIYAKA MAHALLESİ BİRÇOK NOKTADA SICAK ASFALT KONFORUNU YAŞAYACAK

Toplam uzunluğu 2.030 metre olan ve şu anda kazı ve dolgu çalışmalarına devam edilen Karşıyaka Mahallesi 1.010 no’lu sokaktaki yolun tamamlanmasıyla Çelebioğlu Caddesi’nden gelen araçlar, direkt olarak Atatürk Bulvarı ile organize sanayi bölgesine daha hızlı bir şekilde geçiş sağlayabilecek. Projeyle trafik yoğunluğunun azalması amaçlanıyor.

OSKİ, Aksa Doğalgaz, Telekom ve Yedaş’ın çalışmalarına paralel olarak kazı ve dolgu çalışmalarının devam ettiği Karşıyaka Mahallesi Çelebioğlu Ertürk Caddesi’nde duble olarak planlanan, toplam 1.300 metre uzunluğundaki yol sayesinde çevre yolundan Atatürk Bulvarı karayoluna daha kısa sürede geçiş sağlanarak trafikte önemli bir rahatlamanın gerçekleşmesi hedefleniyor.

Otogar yolunun yan bağlantı yolları olan Karşıyaka Mahallesi’nde 1.023 ve 1.037 Sokak, 2.064, 2.065, 2.067 ve 2.068 no’lu sokakların da sıcak asfalta kavuşturulması planlanıyor.

KARAPINAR MAHALLESİ’NDE İKİ SOKAKTA SICAK ASFALT ÇALIŞMASI YAPILACAK

Toplam uzunluğu 700 metre olan ve şu anda kazı ve dolgu çalışmaları devam eden yol aracılığıyla organize sanayi bölgesine daha hızlı şekilde geçiş sağlanacak. Yine Karapınar Mahallesi 1.187 ve 1.197 no’lu sokaklarda bu yıl içerisinde sıcak asfalt çalışması planlanıyor.

ŞAHİNCİLİ MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALAR ULAŞIMI KOLAYLAŞTIRACAK

Toplam uzunluğu 1.030 metre olan Şahincili Mahallesi 80. Yıl Cumhuriyet Caddesi’ndeki yolun kazı ve dolgu çalışmaları devam ediyor. Şahincili Mahallesi Şahincili Caddesi’nde 720 metre uzunluğundaki yolda havaların uygun olması durumunda çalışmalara başlanacak. 920 metre uzunluğundaki Şahincili Mahallesi Polatlı Şehitler Caddesi’ndeki yolda ise kazı ve dolgu çalışmalarına devam ediliyor. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte vatandaşların hem şehir merkezine hem de Ordu Devlet Hastanesine daha çabuk ulaşması hedefleniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır