Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Bugün Ordu’da Vefat Edenler

Bugün Ordu’da Vefat Edenler
  • GENEL
  • 10 Mart 2017
  • Bugün Ordu’da Vefat Edenler için yorumlar kapalı
  • 246 KEZ OKUNDU

Bayadı Mahallesi Geriş Mevkiinden İmamoğulları’ndan Merhum Hasan Yıldırım’ın oğlu, Salih, Abdullah, Adil, Kemal Yıldırım’ın kardeşleri, HÜSEYİN, Birsen ve Mehtap’ın babaları Meryem Yıldırım’ın eşi TEMEL YILDIRIM vefat etmiştir.Cenazesi bugün Bayadı Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

    Perşembe Yarlı Mahallesinden Ali Şahin’in oğlu MEHMET ŞAHİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yarlı Merkez Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

    Alambey Mahallesinden Cıngıroğulları’ndan Merhum Temel Başar’ın eşi, Mehmet, Cemal, Cihangir, Bilgehan, Fatma, Dilek Başaran ve Nihal Coşkun’un anneleri Merhum Durmuş, İbrahim, Işık, Fadime Güney, Kadın Şensoy ve Ayşe Yüce’in kardeşleri, HAVVA BAŞARAN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Ulu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Alambey Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

     

   Perşembe Güzelyurt Mahallesinden Alibaşoğulları’ndan Soğukpınar Mahallesi Eski Muhtarlarından İbrahim Baş’ın eşi, Beytullah Baş ve İlhan Baş’ın anneleri BİNNAZ BAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Güzelyurt Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

     

Yağızlı Mahallesinden Kolanoğulları’ndan İzzet Zengin’in oğlu, Emekli PTT Memurlarından CEVAT ZENGİN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kolanoğlu Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: