Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Bugün Ordu’da Vefat Edenler

Bugün Ordu’da Vefat Edenler
  • GENEL
  • 01 Şubat 2017
  • Bugün Ordu’da Vefat Edenler için yorumlar kapalı
  • 429 KEZ OKUNDU

Bugün Ordu’da Vefat Edenler 01.02.2017

Kumbaşı Mahallesinden Mehmet Erbaş’ın eşi, Celal ve Hüseyin Erbaş’ın anneleri MEVLÜDE ERBAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yukarıtepe Mahallesinden Alicanoğulları’ndan Mesut Özdemir’in oğlu, Hatice, Kübra, Büşra’nın babaları, Sayme ve Hatice’nin kardeşleri SAYİM ÖZDEMİR vefat etmiştir.Cenazesi bugün Yukarıtepe Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Terme İlçesi Evci Köyünden Mustafa Özmen’in oğlu, Radiye Özmen’in eşi, Mustafa, Bülent, Özlem, Günay ve Hatice’nin babaları Kahramanmaraş Lokantası sahibi HİKMET ÖZMEN vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Terme İlçesi Evci Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.

Boztepe Orhaniye Mahallesinden Hacı Hamzaoğulları’ndan İsmail Boztepe’nin eşi, Emine Boztepe Kızıldeniz, Ebru ve Emin Boztepe’nin anneleri AYŞE BOZTEPE vefat etmiştir.Cenazesi bugün Boztepe Orhaniye Mahallesinde evinin önünde Saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

Kazım Sinop’un oğlu, Koray Sinop ve Şafak Ersoy’un babaları İdris Sinop ve Fadime Öztürk’ün kardeşleri Nuray Sinop’un eşi ABDULLAH KADİR SİNOP vefat etmiştir.Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Soğukpınar aile kabristanlığında defnedilecektir.

Giresun ili Piraziz İlçesi Güneyköy Köyünden Eski Turnasuyu Yibo İlköğretim Okulu müdürü aynı zamanda Piraziz Eren Ömer Hekim İlkokulu Müdürü DURSUN AKDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Piraziz Yeni Mahalle Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Güneyköy aile kabristanlığında defnedilecektir.

Yemişli Mahallesinden Öksüzoğulları’ndan Merhum Ahmet Bayram’ın kızı, Merhum Faik Öksüz’ün eşi, Durmuş, İsmail Şaban Öksüz’ün anneleri EMİNE ÖKSÜZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Yemişli Mahalle camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: