• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Bu Köprü Başka Köprü

Bu Köprü Başka Köprü

Her fırsatta halk odaklı yönetim anlayışı vurgusu yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, bir süre önce başlattığı “Gönül Köprüsü” projesi çerçevesinde Ünye’de tüm evleri ziyaret ederek, vatandaşların düşüncelerini ve sorunlarını yerinde dinliyor ve çözüm üretiyor. PROJE KAPSAMINDA ŞU ANA KADAR 800 EV ZİYARET EDİLDİ Vatandaşların ihtiyaçlarının ve taleplerinin yerinde incelenmesi için başlatılan proje çerçevesinde Bayramca […]

Her fırsatta halk odaklı yönetim anlayışı vurgusu yapan Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, bir süre önce başlattığı “Gönül Köprüsü” projesi çerçevesinde Ünye’de tüm evleri ziyaret ederek, vatandaşların düşüncelerini ve sorunlarını yerinde dinliyor ve çözüm üretiyor.

PROJE KAPSAMINDA ŞU ANA KADAR 800 EV ZİYARET EDİLDİ

Vatandaşların ihtiyaçlarının ve taleplerinin yerinde incelenmesi için başlatılan proje çerçevesinde Bayramca Mahallesinde oturan Işık ailesini ziyaret eden Belediye Başkanı Çamyar, “Belediyemiz olarak yaklaşık 1,5 ay önce Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde “Gönül Köprüsü” adında bir proje başlattık. Proje kapsamında şu zaman kadar yaklaşık 800 ev ziyareti gerçekleştirildi. Bu ziyaretlerimizde çalışanlarımız yaka kartlarıyla bizzat evlere gitmek suretiyle hemşerilerimizin taleplerini dinliyorlar, not ediyorlar ve ilgili birimlere bildiriyorlar. Özellikle mahallenin ortak talepleri değerlendirilerek bütçemiz çerçevesinde çözüme kavuşturuluyor. Biz her zaman halkımızla iç içe olan bir yönetim anlayışı ortaya koyuyoruz. Bu çalışmadan elde ettiğimiz verileri uzun vadede çözüme dönüştürmeyi hedefliyoruz. Vatandaşlarımız neler istiyor, çalışmalardan ne kadar haberdar gibi konularda çalışanlarımız hemşerilerimizi dinliyor ve anlatıyor. Arkadaşlarımızın düzenlemiş oldukları formlar bizlere de istatistiki veri olarak ulaşmış oluyor” diye konuştu.

BAŞKAN ÇAMYAR, “HALKIMIZIN TALEPLERİNİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Bayramca Mahallesinde oturan Işık ailesini ziyareti sırasında aile hakkında da bilgi veren Belediye Başkanı Çamyar, “Işık ailesinin hasta bir bireyi var. Burada devletin tüm imkânlarından yararlanılıyor. Özellikle evde eğitim almakla ilgili buraya kadar öğretmenler gelmek suretiyle gencimizin eğitiminin devam etmesini sağlıyorlar. Bu gerçekten devletimizin nereden nereye geldiğini görmek açısında önem arz ediyor.  Her fırsatta hemşerilerimiz taleplerini yerine getirmek için uğraş sarf ediyoruz. Bütün uğraş ve emeğimiz bu yönde” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır