• DOLAR
  %1,93
 • EURO
  %2,91
 • ALTIN
  %2,25
 • BIST
  %0,54
Bu Kez Şehit Ateşi Komşuya Düştü

Bu Kez Şehit Ateşi Komşuya Düştü

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında kuşatma altına alınan El Bab’da çatışmalar zaman geçtikçe daha da şiddetli bir hal alıyor. Terör örgütü DEAŞ’ın tüneller kazdığı bölgede çıkan çatışmada, 1 askerin şehit olduğu bildirildi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan açıklamada, çatışmalar sırasında 3 askerin de yaralandığı belirtildi. El-Bab’da DEAŞ’ın saldırısı sonucu şehit olan Piyade Teğmen Furkan Yayla’nın acı haberi […]

Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında kuşatma altına alınan El Bab’da çatışmalar zaman geçtikçe daha da şiddetli bir hal alıyor.
Terör örgütü DEAŞ’ın tüneller kazdığı bölgede çıkan çatışmada, 1 askerin şehit olduğu bildirildi. Türk Silahlı Kuvvetleri’nden yapılan açıklamada, çatışmalar sırasında 3 askerin de yaralandığı belirtildi.

El-Bab’da DEAŞ’ın saldırısı sonucu şehit olan Piyade Teğmen Furkan Yayla’nın acı haberi memleketi Giresun’un Çanakçı ilçesine ulaştı. Şehit Yayla’nın üç gün önce Suriye’ye geçici görevle gittiği öğrenildi.

Öte yandan, El Bab kuşatmasında şehit olan Furkan Yayla’nın AK Parti Giresun Milletvekili Cemal Öztürk’ün yeğeni olduğu öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır