• DOLAR
  %-0,39
 • EURO
  %1,04
 • ALTIN
  %0,91
 • BIST
  %-0,05
Bu Desteğe Layık Olmak İçin Canla Başla Çalışmaya Devam Edeceğiz

Bu Desteğe Layık Olmak İçin Canla Başla Çalışmaya Devam Edeceğiz

Ak Parti Fatsa İlçe Başkanlığı  16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimi ile ilgili görsel ve yazılı basın temsilcilerimizin de katılımlarıyla değerlendirme toplantısı yapıldı. Ak Parti İlçe Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıya Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe, Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Eftal Mutlu, […]

Ak Parti Fatsa İlçe Başkanlığı  16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi seçimi ile ilgili görsel ve yazılı basın temsilcilerimizin de katılımlarıyla değerlendirme toplantısı yapıldı.
Ak Parti İlçe Başkanlığımızda gerçekleşen toplantıya Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar, Fatsa Belediye Başkan Yardımcımız Muharrem Aktepe, Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Eftal Mutlu, Partililer ve Fatsa İlçemizde görev yapan görsel ve yazılı Basın da katıldı.
 
   Toplantıda ilk konuşmayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar; “Tarihi bir süreci hep birlikte beraberce yaşadık. Milletimiz 16 Nisan günü üzerine düşen görevi yapmıştır. İnşallah ülkemiz için Fatsa’mız için Ordu’muz için hayırlı olur diyorum. Biz bu saatten sonra artık Evet verenlerle ve Hayır verenlerle birlikte el ele vererek gönül gönül’e olacağız. Evet veren de bizim vatandaşımız hayır veren de bizim vatandaşımız. Sandıktan ne çıkarsa çıksın bizim başımızın üstünde yeri vardır” dedi.
 
   16 Nisan da gerçekleşen referandumda ortaya çıkan evet neticesinin öncelikle Fatsa’mıza ve Ordu’muza, bütün Ülkemize vatanımıza ve milletimize bil hassa ümmetimize hayırlı olmasını dileyen Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan; “ Ak Parti ile beraber siyasi hayatımızda bu seçim 12. seçimimizdi. Bu gerçekten hepsinden daha önemli bir seçimdi sadece bir dönemlik yönetici seçilen değil, ülkenin geleceğinin oylandığı, bu memleketin istikbalinin oylandığı bir seçimdi. Tabi bu seçim kampanyası siyasi bir seçim kampanyası değildi ebetteki. Cumhur başkanımız başta olmak üzere, Başbakanımız, ilçe teşkilatlarımız çok yoğun bir evet kampanyası yürüttü ama burada Milliyetçi Hareket Partisi’nin lideri Sayın Devlet Bahçeli olmak üzere, Büyük Birlik partisi evet kampanyası yaptığını açıkça dile getirdi ve çalıştılar. O sebeple bütün Türkiye’yi kucaklayan bir kampanya oldu. Halkımız ülkemizin istikrarsızlıktan kurtulması adına çıkış yolunun Evet demek olduğuna inandılar. Çok şükür koalisyon riski bertaraf olmuştur, bitmiştir artık. Bu seçimin en büyük kazanımı istikrar ve güvendir. Bu çok büyük bir kazanımdır Sayın Cumhurbaşkanımız 15 senedir bu milleti kucaklayarak kardeşlerinin desteğini alarak yola devam ediyor. Hepimiz faniyiz başta Cumhurbaşkanımızdan Allah razı olsun. Bu memleketin Hükümetinin başı olmak için seçilmenin şartı herkesi kucaklamaktır. Bu barışı sevgiyi muhabbetliği ve kardeşliği getirecek ve bunu pekiştirecektir.   Bu milletimiz bize destek verdi.  Yani evet kampanyası adına sadece bize değil, evet kampanyası yürüten herkese destek verdi, güvendi. Bu desteğe layık olmak için hepimiz canla başla çalışma yapmaya devam edeceğiz Sayın MHP İlçe Başkanı Sayın Eftal Mutlu beye de çok teşekkür ediyorum. Gerçekten bugün buradaki toplantıya katılmış olması bizim açımızdan çok büyük bir nezaket örneğidir. Bu kardeşliğin, bu muhabbetliğin sadece bir seçimlik değil her daim devam etmesini arzu ediyorum” dedi. 
 
  Milliyetçi Hareket Partisi Fatsa İlçe Başkanı Eftal Mutlu ise Parti olarak ellerinden geleni yaptıklarını belirterek; “Önümüzdeki icraatlar bakacağız ve doğru karar verdiğimizi hep birlikte göreceğiz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır