Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Binlerce Metrekare Baskı Beton Kaldırım Yapılacak

Binlerce Metrekare Baskı Beton Kaldırım Yapılacak
Ordu İl genelinde büyük bir değişim ve dönüşüme imza atan Ordu Büyükşehir Belediyesi, Altınordu ilçesinde yol ve kaldırım çalışmaları kapsamında binlerce metrekare baskı beton kaldırım yapacak.
Başkan Enver Yılmaz, ilçe merkezlerinde sürdürülen altyapı çalışmalarında büyük bir yol katettiklerini söyleyerek, “Yol çalışmalarımızla birlikte kaldırımları da hazır hâle getiriyoruz. Altınordu ilçemizin birçok bölgesinde baskı beton kaldırım yaparak kalıcı hizmetler sunmaya devam ediyoruz” dedi.
“YENİ KALDIRIMLAR SORUNSUZ OLACAK”
Başkan Yılmaz yaptığı değerlendirmede, Altınordu ilçesinin birçok mahallesinde telekomünikasyon ve elektrik hatlarının yer altına alındığına, doğal gaz çalışmalarının yapıldığına ve su hatları, kanalizasyon ve altyapının tamamen yenilendiğine dikkat çekti. Yılların sorunlarına kısa sürede önemli çözümlerin üretildiğini belirten Başkan Enver Yılmaz, “Amacımız, bir an önce gerek altyapıyı gerekse üstyapı çalışmalarını tamamlayıp vatandaşımıza eksiksiz hizmet sunmak. Altyapısı tamamlanan yollarımıza öncelikle sıcak asfalt uyguluyor ve ardından kaldırımlarımızı hazır hâle getiriyoruz. Altınordumuzun birçok bölgesine görünüm ve kullanım açısından herkes tarafından kabul gören baskı beton kaldırımlar yapacağız. Yeni kaldırımlarımız yaya, engelli, hamile ve yaşlı vatandaşlarımızın rahat kullanabileceği ve hiçbir sıkıntının yaşanmayacağı şekilde inşa edilecek” diye konuştu.
“TOPLAM 21 BİN 150 M2 BASKI BETON KALDIRIM YAPILACAK”
Başkan Yılmaz, ilk etapta Barbaros Caddesi, Serdarzade Mustafa Efendi Caddesi, Kocakişi Caddesi, Nefsi Bucak Caddesi, Bahçelievler Mahallesi 274. Sokak, Kazım Türkmen Caddesi, Arif Hikmet Onat Caddesi ve Şahincili Mahallesi’nin muhtelif yerlerine toplam 21 bin 150 m2baskı beton kaldırım imalatı yapılacağını açıkladı.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: