• DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,33
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Zavalsız’dan Başkan Yılmaz’a Teşekkür

Başkan Zavalsız’dan Başkan Yılmaz’a Teşekkür

Güzelorduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, “3. Lig’e çıkmamızda en büyük pay Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a aittir. Bizlere her zaman inandı ve destek oldu. Güzelorduspor’un şampiyon olmasıyla birlikte Güzelorduspor’un adının Orduspor, renklerinin ise mor beyaz olduğunu açıklayarak, şampiyonluğu Ordu’ya armağan etmiştir. Kendilerine Ordu halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Güzelorduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız […]

Güzelorduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, “3. Lig’e çıkmamızda en büyük pay Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a aittir. Bizlere her zaman inandı ve destek oldu. Güzelorduspor’un şampiyon olmasıyla birlikte Güzelorduspor’un adının Orduspor, renklerinin ise mor beyaz olduğunu açıklayarak, şampiyonluğu Ordu’ya armağan etmiştir. Kendilerine Ordu halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Güzelorduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız TV52’de yayınlanan ‘Gökhan DOĞUŞ ile SKORBORD’ programının konuğu oldu.

“ANKARA’DA İKİNCİ KEZ TARİH YAZDIK”

Başkan Zavalsız lig başından bu yana geçen zamanı, buralara kadar nasıl geldiklerini ve şampiyon olan Güzelorduspor’un 3.Lig hedeflerini anlattı.

Güzelorduspor Kulüp Başkanı Faruk Zavalsız gururlu olduklarını belirterek “Ordululara yaşattığımız bu mutluluktan dolayı yönetimimiz, takımımız ve tüm çalışanlarımızla birlikte gururluyuz” dedi.  Zavalsız, “Lig başından bu yana ciddi bir mücadele ettik. Bizim için her maç önemliydi. Bizim bir hedefimiz vardı ve bu hedefe ulaşarak bize verilen sorumluluğu yerine getirdiğimizden dolayı çok mutluyuz. Oyuncularımız da bu görevi başarıyla yerine getirdiler. Biz takımımıza güveniyorduk futbolcuların üzerinde bu sorumluluk vardı şehre bağlanmışlardı. Oyuncularımızda bu sorumluluk bir ağırlık yarattı ama biz bunu çabuk aştık ne yapacağımızı bilerek hareket ettik. Bu hareket, hırs ve inanç sonucu sahadan galip ayrılarak, Ordu ve Ordulular olarak Ankara’da ikinci kez tarih yazdık” dedi.

“TÜM TARAFTARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ”

Ankara’da Güzelorduspor’u yalnız bırakmayan taraftarlara teşekkür eden Başkan Zavalsız; “Kendimizi yalnız hissetmedik, maça gelen bizlere bu desteği vererek yalnız olmadığımızı gösteren, destekleyen ve sevincimize ortak olan tüm taraftarlarımıza çok teşekkür ederiz” dedi.

Başkan Faruk Zavalsız, Ankara’daki tarihi maç sonrası hakkında yaşadıkları sevinci ve gururun paha biçilemez olduğunu söyleyerek, bu şampiyonluğu tüm Ordululara armağan etti. Zavalsız, “Her maç sanki takımla beraber biz de oynuyormuş gibi yoruluyoruz. Takımla yönetimin bir bütün halindeyiz. Bu bütünlük, bu aile bilinci bizi şampiyon yaptı” dedi.

“ŞAMPİYON OLACAK BİR TAKIM KURACAĞIZ

3. Lig’de de hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ifade eden Başkan Zavalsız, “Biz asla ligi geçiştirmek için bir kadro kurmadık kurmayacağız. Öyle bir yönetim değiliz. Biz yönetim olarak galibiyetten keyif alan, galip olmak için maça çıkan ve bu şekilde motive olan bir takımız. Önce kendimiz keyif alacağız ki sonra taraftarımızda bundan keyif alsın. Gelecek sezon çıkardığımız takımla oynadığımız futbolla tüm taraftarlarımız ve tüm Ordu bu hırsı, isteği bizde ve kurduğumuz takımda hissedecektir. Bir üst lige çıkmayı nasıl hedeflediğimizi göreceklerdir. Ligde kalmak için bir takım yapma düşüncemiz yok. Tamamen şampiyonluğa yönelik bir takım yapacağız” dedi.

“ALTYAPIMIZ ÖRNEK OLACAK”

Başkan Zavalsız takımın altyapısı hakkında da bilgiler verdi. Altyapıda örnek olacaklarını belirten Zavalsız idari ve yönetimsel olarak altyapıyı çok önemsiyoruz. Altyapı sorumlularımızla görüşüyoruz. Çok güzel çalışmalarımız ve projelerimiz var. Önümüzdeki sezon bunları devreye sokacağız ve inanıyorum ki altyapımız örnek olacak” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır