• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Başkan Yılmaz’dan CHP’ye Ziyaret

Başkan Yılmaz’dan CHP’ye Ziyaret

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, CHP Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Hekim’le birlikte CHP Ordu İl Başkanlığının yeni hizmet binasını ziyaret eden Başkan Enver Yılmaz’ı, CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin ve partililer karşıladı. BAŞKAN YILMAZ, “EVET VE HAYIRCILARIN FARKLI KUTUPLARA İTİLMESİNİ […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, CHP Ordu İl Başkanlığını ziyaret etti.

AK Parti İl Başkanı Uğur Çelenk ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Hekim’le birlikte CHP Ordu İl Başkanlığının yeni hizmet binasını ziyaret eden Başkan Enver Yılmaz’ı, CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin ve partililer karşıladı.

BAŞKAN YILMAZ, “EVET VE HAYIRCILARIN FARKLI KUTUPLARA İTİLMESİNİ DOĞRU BULMUYORUM”

Başkan Yılmaz, “CHP Ordu İl Başkanımız Atila Bey ve teşkilata ziyaret gerçekleştirerek yeni binalarının hayırlı olması temennisinde bulunmak istedik. Daha önce açılışına katılamadığımız yeni mekânlarının kendilerine hayırlı olmasını diliyorum. CHP Türkiye’nin kurumsal kimliğinde önemli partilerinden biri olup, şu an yasal mevzuat çerçevesinde en eski siyasi partimizdir. Ordu’da siyasetçiler olarak, ikili ilişkilerimizi hep medeni çerçevede yürüttük. Önümüzde bir referandum süreci var, bu süreçte evet ya da hayır verenlerin farklı kutuplara itilmesi ve farklı noktalara çekilmesini çok doğru bulmuyorum. Evet verenlerin demokratik hakkı olduğu gibi, hayır diyenlerin de vermiş olduğu karar ve davranışları demokratik haklarıdır. Oy verme yeterliliği olan herkes, Nisan ayının 16’sı gibi bu demokratik hakkını kullanacaktır. Hem önümüzdeki referandum sürecinin hem de yeni binanın CHP’ye hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

CHP İL BAŞKANI ŞAHİN, “ZİYARETİ İÇİN BELEDİYE BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Fiziki şartları değiştirerek yeni binaya taşındıklarını söyleyen CHP Ordu İl Başkanı Atila Şahin, “Belediye Başkanımız il dışında olduğu için yeni binamızın açılışına katılamamıştı. Bugün bize hayırlı olsun ziyaretine geldikleri için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonra siyasi çalışmalarımızı bu binada sürdüreceğiz. Her ne kadar siyaseten farklı düşünsek de yüz yüze bakan insanlarız. Siyaset kavga yeri değil, ülkeye hizmet yeridir. Referandumun ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır