• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
BAŞKAN YILMAZ YİNE ZİRVEDE

BAŞKAN YILMAZ YİNE ZİRVEDE

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ORC Araştırma Şirketinin yaptığı “Son 3 Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları” araştırmasında, yüzde 54.7 oy oranıyla 8. sırada yer alırken yeni kurulan 14 büyükşehirde 2. seçildi. Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR üyesi olan ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan “Son 3 Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları ve Büyükşehir İlçe Belediye […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ORC Araştırma Şirketinin yaptığı “Son 3 Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları” araştırmasında, yüzde 54.7 oy oranıyla 8. sırada yer alırken yeni kurulan 14 büyükşehirde 2. seçildi.
Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR üyesi olan ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan “Son 3 Yılın En Başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları ve Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları Anketi” sonuçları açıklandı. 10-19 Mart 2017 tarihleri arasında 30 büyükşehir arasında yapılan ve tüm ilçelerinde toplam 15 bin 300 kişiyle “CATI-Bilgisayar Destekli Telefon Görüşmesi” yöntemi ile gerçekleştirilen ankette Başkan Enver Yılmaz, 8. sırada yer alırken yeni kurulan 14 büyükşehirde 2. seçildi.
BAŞKAN YILMAZ BAŞARILARA DOYMUYOR
Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Yılmaz’ın başarısı daha önce de yapılan birçok ankete yansımıştı. ORC Araştırma Şirketinin vatandaşların belediye hizmetleriyle ilgili kanaatlerini tespit etmek için 20 Şubat-1 Mart 2016 tarihleri arasında 30 büyükşehirde toplam 17 bin 560 kişiyle yüz yüze ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yöntemiyle yaptığı ankette, Ordu Büyükşehir Belediyesi ilk 3’te yer almıştı. Yine Dijital Kent 2015 Yerel Yönetimler Dijital Varlık verileri açıklamasında Başkan Enver Yılmaz, 81 belediye başkanı içinde Twitter’ı en iyi kullanan 2. Büyükşehir Belediye Başkanı olurken İnstagram’da da 4. sırada yer almıştı. Başkan Yılmaz, ayrıca 20 Ocak 2012’de bir kanal açarak mevcut belediye başkanları arasında YouTube’a ilk kaydolan İl Belediye Başkanı unvanını almıştı. Başkan Enver Yılmaz, ‘Büyükşehirler Yerel Memnuniyet’ araştırmasında yüzde 70’lik oranla en başarılı ve en beğenilen 4. Büyükşehir Belediye Başkanı olmuştu.
Araştırmada Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yüzde 61,3’lük başarı oranıyla ilk sırada yer aldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır