• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Başkan Yılmaz “EVET” Turunda

Başkan Yılmaz “EVET” Turunda

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlardan “Evet” sözü almaya devam ediyor. Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım ve Süleyman Felek Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Başkan Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi.  GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN “EVET” SÖZÜ ALIYORUZ Başkan Yılmaz yaptığı […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, mahalle mahalle, sokak sokak gezerek vatandaşlardan “Evet” sözü almaya devam ediyor.

Altınordu ilçesi Zübeyde Hanım ve Süleyman Felek Caddesi’ndeki esnafları tek tek ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Başkan Yılmaz, 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi. 

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN “EVET” SÖZÜ ALIYORUZ

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, “Ülkemizin istikrarı, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, daha demokratik bir Türkiye ve çocuklarımızın geleceği için “Evet” diyoruz. 1923’ten bugüne 94 yıl içerisinde 65 hükümet kuruldu. Bu da demek oluyor ki 17 ayda bir Hükümet değişmiş. 17 ayda bir hükümet ne yapabilir? Bu bizde istikrarsızlığa sebep oluyor. Büyük yatırımlar yapılamıyor. Bu yüzden Türkiye olarak çok zaman kaybettik. Güçlü yönetim için, hızlı ve etkili icraat için, güçlü Meclis, güçlü yasama, güçlü temsil için, ülkemizin geleceği için hemşerilerimizden “Evet” oyu istiyoruz” dedi.

TÜM İLÇELERİMİZİ TEK TEK GEZECEĞİZ

16 Nisan’a kadar tüm ilçelerde vatandaşlarla buluşmaya devam edeceklerini belirten Başkan Yılmaz, “19 ilçemizde hemşerilerimizle buluşmak için çalmadık kapı bırakmayacağız. Türkiye’nin ihtiyacı olan, milletimize yakışan yönetim sistemi için Ordu olarak en büyük desteği vereceğimize inancım tam. 16 Nisan’da Ordulu kardeşlerimiz “Evet” oylarıyla yine bir destan yazacaklar İnşallah” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır