Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Ordu, Türkiye’de Herkesin Gözbebeği Olmuştur

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Ordu, Türkiye’de Herkesin Gözbebeği Olmuştur
  • GENEL / SİYASET
  • 12 Haziran 2018
  • Başkan Yılmaz, Büyükşehir Ordu, Türkiye’de Herkesin Gözbebeği Olmuştur için yorumlar kapalı
  • 485 KEZ OKUNDU

Aybastı’da düzenlenen iftar programında kendilerine verilen desteğin sürdürülmesi hâlinde yatırımların kaldığı yerden devam edeceğine vurgu yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, “Türkiye’de denizi doldurup havalimanı yapan bir iktidar, üniversiteleri kuran, hastaneleri, sıcak asfaltla bölünmüş yolları, üçüncü köprüyü ve dünyanın en büyük havalimanını yapan iktidar, ihtiyacınız olan her türlü hizmeti şimdiye kadar sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir” dedi.

“BÜYÜK HİZMETLER GÜÇLÜ İKTİDARLARCA YAPILIR”

Aybastılıların yoğun ilgi gösterdiği iftar programında kalabalığa seslenen Başkan Enver Yılmaz, büyük hizmetlerin ancak güçlü iktidarlarca yapılabileceğinin altını çizerek, “Bizim Aybastı’ya olan sevgimizi ve sevdamızı biliyorsunuz. Burada yaptığımız hizmetler yapacağımız hizmetlerin teminatıdır. Verdiğimiz sözleri yerine getirdiğimiz için büyük mutluluk duyuyorum. Gönül rahatlığıyla şunu söyleyebilirim ki inşallah Aybastı’da gerçekleştireceğimiz yatırımlarla birlikte sizlere sorunlu bir alan bırakmayacağız” ifadelerini kullandı.

“61,5 KM ASFALT YOL YAPILDI”

Aybastı ilçesinde özellikle yol çalışmalarıyla ilgili ciddi yatırımlar yaptıklarına değinen Başkan Yılmaz, “Bugüne kadar ilçemize toplam 61,5 km asfalt yol çalışması ile birlikte 5,5 km de beton yol çalışması yapıldı. Bu çalışmalarımızda ortaya çıkan maliyet 14 milyon 500 bin TL. 2018 yılında ise 26,5 km asfalt ve 7 km de beton yol yapacağız. Bunun için de ayırdığımız bütçe 5 milyon 750 bin TL” şeklinde konuştu.

“PERŞEMBE YAYLAMIZ BİZİM BİRİNCİ DERECEDE KORUMA ALANIMIZ”

Aybastı Yaylası’nın sadece Ordu’nun değil, Türkiye’nin gözbebeği yaylalarından biri olduğunu söyleyen Başkan Enver Yılmaz, “Perşembe Yaylamız birinci derecede koruma alanımız ve sadece Ordu’nun değil, Türkiye’nin gözbebeği olan yaylalarından biri ve bu yaylamızı daha çok koruyup kollayacağız. Allah izin verirse bu sene 912.si yapılacak tarihi Perşembe Yaylası Kültür ve Güreş Festivali’ni daha yoğun bir program ve katılımla düzenlemiş olacağız” dedi.

“AYBASTI’DA HER 4 VATANDAŞTAN 3’Ü SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA DESTEK VERMİŞTİR”

24 Haziran seçimleriyle de ilgili görüş ve düşüncelerini ifade eden Başkan Yılmaz, “Önümüzdeki seçimde cumhur ittifakının bir tek adayı var o da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan. Millet ittifakı adı ile çıkarak 4-5 adayın olduğu bir de muhalefet cephesi var. Bu grubun ortak tek bir noktası da Sayın Cumhurbaşkanımıza karşı oluşları. Aybastılı kardeşlerim kuruluşumuzdan bu güne kadar partimize sonuna kadar destek vermiş ve en son yapılan seçimlerde % 75,2 gibi önemli bir oy oranıyla sayılı ilçelerimiz arasına girmiştir. Bu oy oranı şunu göstermektedir; sokaktaki her 4 vatandaştan 3’ü Sayın Cumhurbaşkanımıza destek vermiştir. Şimdi ise seçimlere girecek olan listemizde birinci sıra adayımız bu bölgenin evladı ve Cumhurbaşkanımızın emaneti Sayın Şenel Yediyıldız oldu. Önümüzdeki seçimlerde sorumluluğunuz bir kat daha arttı” diye konuştu.

“ÜÇLÜ AYAĞI KURDUĞUMUZ SÜRECE HİZMET SORUNUMUZ OLMAZ”

“Sizler yatırımların devam edip etmeyeceğini düşünmeyin” sözleriyle konuşmasını sürdüren Başkan Enver Yılmaz, “Türkiye’de denizi doldurup havalimanı yapan bir iktidar, üniversiteleri kuran, hastaneleri, sıcak asfaltla bölünmüş yolları, üçüncü köprüyü ve dünyanın en büyük havalimanını yapan iktidar ihtiyacınız olan her türlü hizmeti şimdiye kadar sunmuştur ve sunmaya da devam edecektir. Önemli olan bu düzenli hizmet akışının devam edebilmesidir. İlçe belediyesi, Büyükşehir Belediyesi ve hükümetten oluşan üçlü ayağı kurduğumuz sürece hizmet sorunumuz olmaz. Şu anda Ordu ilimiz, Türkiye’de herkesin gözbebeği, hizmetleri ve yatırımlarıyla parmakla örnek gösterdiği bir Büyükşehir

olmuştur. Bunun gelişime vesile olan da sizlersiniz. Bu üçlü ayağa destek vermeseydiniz biz bu başarıyı yakalayamazdık. Bu sistemin devam edebilmesi için de Allah izin verirse 24 Haziran’da Aybastı’dan hükümetimize, milletvekillerimize ve Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar destek bekliyorum” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAŞKANIMIZ 18 HAZİRAN’DA İLİMİZE GELİYOR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 18 Haziran Pazartesi günü Ordu’da halka hitap edeceğini söyleyen Başkan Yılmaz, “Türkiye’nin gururu ve milli iradenin gür sesi Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ilimize geliyor. Kendileri düzenlenecek olan mitingle sizlere hitap edecek. Hepinizi bu programa davet ediyorum. Birlik, bereket ve bolluk için vakit Ordu vakti” ifadelerini kullandı.

“CUMHURBAŞKANIMIZ TÜRKİYE’NİN GELECEĞİNİ İNŞA EDİYOR”

Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ise yaptığı konuşmada Başkan Enver Yılmaz’a teşekkür ederek, Aybastı’nın Büyükşehir’le birlikte büyük hizmetlere şahitlik ettiğini ve yaşadığı sorunlardan kurtulduğunu söyledi. Milletvekili Adayı Şenel Yediyıldız da 24 Haziran seçimlerinde Aybastılılardan destek istedi. Yediyıldız, “Cumhur ittifakının adayı Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Türkiye’nin geleceğini inşa ediyor. Bu güçlü gelişim ve kalkınmanın aynı hızla devam etmesi gerekiyor. 24 Haziran seçimleri cumhur ittifakının başarısı ile sonuçlanacaktır” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: