Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Olarak Hassasiyet Göstereceğiz

Başkan Yılmaz, Büyükşehir Olarak Hassasiyet Göstereceğiz
  • EKONOMİ / GENEL / GÜNDEM
  • 11 Ocak 2017
  • Başkan Yılmaz, Büyükşehir Olarak Hassasiyet Göstereceğiz için yorumlar kapalı
  • 313 KEZ OKUNDU

Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz yapılan olağan genel kurulun ardından Ordu Arıcılar Birliği Başkanlığına (ORAYBİR) seçilen Akın Çiftçi ve yönetimini makamında kabul etti.

ORAYBİR balını Ordu’nun yerel marketlerinde pazarlamayı hedeflediklerini söyleyen Çiftçi, bu konuda Başkan Yılmaz’dan destek istedi.

BÜYÜKŞEHİR OLARAK GEREKLİ HASSASİYETİ GÖSTERECEĞİZ

Türkiye’de bal üretiminde 1. sırada yer alan Ordu’nun önemli ekonomik ürünlerinden olan bala her zaman Büyükşehir olarak sahip çıkacaklarını ifade eden Başkan Enver Yılmaz, “Bal üretiminde Türkiye’de birinci olan ilimizde arıya ve bala olan desteğimiz artarak sürecektir. Bu konuda da Büyükşehir Belediyesi olarak, gerekli hassasiyeti göstermeye devam edeceğiz. Ordu’da ürettiğimiz ve standartları yüksek olan balımızı, ilk önce Ordu’daki esnaflarımıza ve büyük marketlerimize sunmaya özen göstereceğiz. Bu bağlamda kentimizdeki market zincirlerinin yöneticileri ve dernekleriyle bir araya gelerek ORAYBİR balının Ordu pazarında tüketiminin sağlanması hususunda görüşmelerde bulunarak konuyu yakından takip edeceğim” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: