Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Yılmaz, Bu Yol Tamamlandığında İlçemizin Vitrini Olacak

Başkan Yılmaz,  Bu Yol Tamamlandığında İlçemizin Vitrini Olacak
  • EKONOMİ / GENEL
  • 21 Haziran 2017
  • Başkan Yılmaz, Bu Yol Tamamlandığında İlçemizin Vitrini Olacak için yorumlar kapalı
  • 335 KEZ OKUNDU
2017 yılında 27 km yolun sıcak asfaltla buluşturulacağı Ulubey ilçesinde, toplam uzunluğu 17 km olan Ulubey-Güzelyurt-Durak-Koşaca-Güvenyurt-Belenyurt bağlantı yolunda sıcak asfalt hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.
Başkan Enver Yılmaz, sürdürülen altyapı çalışmalarının ardından sıcak asfalta kavuşturulacak olan yolun ilçenin vitrini olacağını söyledi.
 “HİZMETİMİZİ ARTIRARAK SÜRDÜRMEK BİZİM BORCUMUZ”
Ana yolların yanı sıra ilçelerin can damarı niteliğindeki grup yollarını da sıcak asfalt konforuyla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, toplam uzunluğu 17 km olan Ulubey-Güzelyurt-Durak-Koşaca-Güvenyurt-Belenyurt bağlantı yolunu sıcak asfalta kavuşturmak için seferber oldu.
Başkan Yılmaz, “Göreve geldiğimizde bizden talep edilen konuların başında yol geliyordu. Biz de çalışmalarımızı bu doğrultuda gerçekleştirdik. 3 yılda 14.40 km sıcak asfalt çalışması yaptığımız Ulubey ilçemize bu yıl 27 km sıcak asfalt yol dökeceğiz. Bu kapsamda, ilçemizin önemli arterlerinden biri olan Ulubey-Güzelyurt- Durak-Koşaca-Güvenyurt-Belenyurt bağlantısında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altyapısının tamamlanmasının ardından, sıcak asfalta kavuşturacağımız 17 km’lik bu yolumuz ilçemizin vitrini olacak. Sıcak asfalta henüz geçmeden dahi yüzü gülen vatandaşımızın bizlere verdiği desteğin karşılığı olarak hizmetlerimize artırarak devam etmek bizim borcumuz” dedi.
“NEDEN BÜYÜKŞEHİR OLDUK DİYENLER, ŞİMDİ İYİ Kİ OLMUŞUZ DİYOR”
Yolda asfalt çalışması başlamamış olmasına rağmen gelinen noktanın kendilerini memnun ettiğini söyleyen vatandaşlar, “Önceden tozdan dolayı ne evimizin kapısını açabiliyor ne de ağaçlarımızdan meyve alıp yiyebiliyorduk. Artık hem tozdan hem de üzerimize sıçrayan çamurdan kurtulduk. Yolumuz genişledi ve çukurlar giderildi. Araçlarımız yoldan daha rahat geçiyor. Yolumuzun sıcak asfaltı henüz dökülmemiş olmasına rağmen bu hâli bile bizi son derece memnun ediyor. Önceden ilimizin neden Büyükşehir olduğunu sorgulayanlar, şimdi iyi ki Büyükşehir olmuşuz diyor. Verilen bu hizmetler için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz’a teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştular.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: