• DOLAR
  %-0,54
 • EURO
  %0,46
 • ALTIN
  %0,70
 • BIST
  %-0,05
Başkan Yılmaz, Aziz Yıldırım İle Görüştü

Başkan Yılmaz, Aziz Yıldırım İle Görüştü

İstanbul programlarına devam eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksindeki kulüp binasında, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı ziyaret ederek istişarede bulundu. Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Başkan Enver Yılmaz, “3. Lig’e yükselen ve adı Ordu Futbol Kulübü olarak değişen Güzelorduspor ve yeni süreçle ilgili Fenerbahçe Spor Kulübü […]

İstanbul programlarına devam eden Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksindeki kulüp binasında, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ı ziyaret ederek istişarede bulundu.

Ziyarete ilişkin bir açıklama yapan Başkan Enver Yılmaz, “3. Lig’e yükselen ve adı Ordu Futbol Kulübü olarak değişen Güzelorduspor ve yeni süreçle ilgili Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile fikir alışverişinde bulunduk. 3. Lig’e yükselen Güzelorduspor’un adı, 3 Haziran’da gerçekleşecek genel kurulla birlikte Ordu Futbol Kulübü olarak değişecek ve renkleri de mor, beyaz ve siyah olacak. Yeni takımda siyah rengin yer almasının sebebi ise Orduspor’u 5 yılda bu hâle getirenlerin unutulmaması ve yaşanan acıların bir milat olarak kabul edilip bir daha yaşanmaması içindir. Federasyon da zaten üç renk olması gerektiğini söylüyor. Bilindiği gibi Bal Ligi’ne düşen Orduspor’un 100 milyon TL’ye yakın bir borcu var ve bu ödenebilecek bir borç değil. Bu sebeple borcu olmayan bir takımla Ordu’da futbolu yeniden ayağa kaldırmak istiyoruz çünkü Ordulu hemşehrilerimizin futbola yakın bir ilgisi var. Ordu Futbol Kulübümüz artık 3. Lig’de. Ülkemizde spora çok değerli katkıları olan Fenerbahçe Kulübüne, değerli Başkan Aziz Yıldırım’a ve yöneticilerine teşekkürlerimi sunuyor, başarılarının hem yurt içinde hem de yurt dışında artarak devam etmesini diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır