• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Başkan Yılmaz AVM Sürecinde Hiçbir Olumsuzluk Yaşanmıyor

Başkan Yılmaz AVM Sürecinde Hiçbir Olumsuzluk Yaşanmıyor

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ihalesi yapılarak sözleşmesi imzalanan 175 milyon TL’lik Ordu Park AVM Projesi hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Enver Yılmaz, 46 bin m2 kapalı alanı, 1.000 araçlık kapalı otoparkı ve kiralanabilir alan itibarıyla bölgenin cazibe merkezi olacak AVM sürecinde hiçbir eksiklik, aksaklık ve olumsuzluk yaşanmadığının altını çizerek söz verildiği gibi 2018 yılının […]

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, ihalesi yapılarak sözleşmesi imzalanan 175 milyon TL’lik Ordu Park AVM Projesi hakkında açıklamalarda bulundu.
Başkan Enver Yılmaz, 46 bin m2 kapalı alanı, 1.000 araçlık kapalı otoparkı ve kiralanabilir alan itibarıyla bölgenin cazibe merkezi olacak AVM sürecinde hiçbir eksiklik, aksaklık ve olumsuzluk yaşanmadığının altını çizerek söz verildiği gibi 2018 yılının ikinci yarısında, alışveriş merkezinin bölge halkının hizmetine sunulacağını belirtti.

AVM SÖZ VERİLEN TARİHTE HİZMETE SUNULACAK
Başkan Yılmaz, Karadeniz Bölgesi’nin en büyük AVM projesiyle ilgili çıkan söylemlere yanıt vererek, “AVM’nin yapım süreciyle ilgili kamuoyunda bir aksilik ve gecikme olacağı söyleniyor. Yüklenici firmayla İstanbul’da yaptığımız görüşme sonrası bir sorun olmadığını netleştirdik. Alışveriş merkezinin yapılacağı alana dair yer tesliminin sözleşmeye göre Nisan ayında yapılması gerekiyor. Biz de bu doğrultuda Nisan ayına kadar, o alandaki yerleşkemizi başta Ulaşım Dairesi Başkanlığımız olmak üzere Efirli bölgemize taşıyacağımızı tekrar belirttik. Şu an itibarıyla daha önce de olmadığı gibi AVM sürecinde hiçbir eksiklik, aksaklık ve olumsuzluk yok. AVM projemiz, inşallah söz verdiğimiz gibi 2018 yılının ikinci yarısında insanımıza hizmet sunmaya başlayacak” dedi.
1.500 KİŞİYE İSTİHDAM SAĞLAYACAK
1.000 araçlık otoparkı bulunacak AVM projesi, 1.000 kişilik çok amaçlı salon, 8 adet sinema, kafeterya ve restoranlar, tekstil ve eğlence birimleri gibi yerli ve yabancı markaların bulunacağı 3 katlı bir yaşam merkezi olarak tasarlandı. 1.500 kişiye istihdam sağlayacak Ordu Park AVM, Büyükşehir Belediyesi Durugöl yerleşkesinin bulunduğu alana inşa edilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır