Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Uğur Çelenk; Hedefimiz Yeni ve Büyük Türkiye

Başkan Uğur Çelenk; Hedefimiz Yeni ve Büyük Türkiye
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 06 Mayıs 2017
  • Başkan Uğur Çelenk; Hedefimiz Yeni ve Büyük Türkiye için yorumlar kapalı
  • 239 KEZ OKUNDU

Ordu AK Parti İl Teşkilatının Mayıs ayı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi toplantısı Parti İl Binasında yoğun katılımla yapıldı.

Toplantıya Milletvekillerimiz Oktay Çanak, Metin Gündoğdu, Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu üyeleri , İlçe Belediye Başkanları, İl-İlçe Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl-İlçe Gençlik Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Danışma Meclisi toplantısının divan Başkanlığını İl Başkan Yardımcısı Halil Öz yaptı. İlk olarak İl Başkanı Av.Uğur Çelenk toplantının açış konuşmasını yaptı daha sonra , Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz, Milletvekilimiz Metin Gündoğdu ve son olarak Milletvekilimiz Oktay Çanak birer konuşma yaptı.

YÜZDE 87,50 OY İLE BİRİNCİ OLAN ÇATALPINAR TEŞKİLATINA VE HALKINA ÖZEL TEŞEKKÜR EDİYORUM

Toplantının açış konuşmasını yapan İl başkanı Av.Uğur Çelenk 16 Nisan tarihinde yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk oylamasından sonra ilk defa teşkilatları toplandıklarını ifade ederek burada özellikle bu süreçte gecesini gündüzüne katarak çalışan, çabalayan, Ordu’da % 62 oy almamızda önemli payı ve katkısı olan , İlçe Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine, İlçe Belediye Başkanlarımıza ve Belediye Meclis Üyelerimize, her seçim olduğu gibi bu seçimde de sokak sokak ev ev bildirimizi dağıtan İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyelerimize, 19 İlçe Kadın Kolları Başkan ve Yönetim kurulu üyelerine, elinde bayrağı , omzunda ağır yükü ile en ön saflarda bizi daha ileri taşıyan İl Gençlik Kolları Başkan ve Üyelerine , 19 İlçe Gençlik Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerine , EKM ve YKM üyelerine, Desteğini esirgemeyen , mahalle muhtarlarına, STK Başkan ve üyelerine teşekkür ederek söze başladı.

Ayrıca bir teşekkür faslı açmak istiyorum diye sözüne devam eden İl Başkanı Çelenk , yüzde 87,50 oy alarak ilçeler arasında birinci olan Çatalpınar İlçemize , Yüzde 85 oy alan Kumru İlçemize ve Yüzde 83 oy alan Çaybaşı ilçelerimize teşekkür ediyorum dedi.

16 NİSAN’DA AZİZ MİLLETİMİZİN % 51,50 DESTEĞİ İLE VESAYET SİSTEMİ YERLE BİR EDİLMİŞTİR

Başkan Çelenk, 16 Nisan’dan sonra artık Türkiye’de hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını belirterek, çünkü 16 Nisan’da aziz milletimizin % 51,50 desteği ile vesayet sistemi yerle bir edilmiş , Türkiye ayağındaki prangalardan kurtulmuştur. Şimdi hedefimiz koşar adımlarla Yeni ve Büyük Türkiye ‘dir dedi. Nedir bu sizin yeni Türkiye, yeni Türkiye dediğiniz diye bize soranlar oluyor ,arkadaşlar bizim Yeni Türkiye’den muradımızın ilk hedefi 2023 yani Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı işte 5 yıl içinde bizim hedefimiz 2023 yılında gayri safi milli hasılası 2 Trilyon doları bulmuş, kişi başı milli geliri 25 bin doları yakalamış, dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaktır, arkadaşlar bu hedef hayal değil bakınız AK PARTİ’nin 14 yıldaki icraatlarına 14 yılda milli gelirimizi 230 milyar dolardan bugün 830 milyar dolara , kişi başı milli geliri ise 3500 dolardan 10 bin dolara çıkarttık dedi.

35 OTOBÜSLE 21 MAYIS’TA REİSİMİZİ GENEL BAŞKAN SEÇMEK İÇİN ANKARADA’YIZ

Başkan Çelenk, 16 Nisan halk oylamasının ilk uygulamasının gerçekleştiğini Cumhurbaşkanımızın 2 Mayıs’ta Kurucusu olduğu AK PARTİ’nin başına Genel Başkan olarak kendi evine kendi yuvasına ,21 Mayıs’ta yapılacak olan 3.olağanüstü Kongre ile tekrar dönmüş olacak diyerek bizde Ordu Teşkilatı olarak bu heyecana bu gurura teşkilatlarımızla birlikte ortak olacağız, Reisimizi Devlet Başkanımızı AK PARTİ’nin Genel Başkanı seçeceklerini , organizasyonların yapıldığını Ankara’ya gitmek isteyen arkadaşımızı, Ankara’ya 3.olağanüstü büyük kongreye götürüleceğini, Ordu İl Teşkilatı olarak 35 adet Otobüs tutulduğunu, ihtiyaç duyulması halinde sayının artırılacağını söyledi.

Toplantının birinci bölümü siyasi konuşmalardan sonra ,ikinci bölümü basına kapalı olarak teşkilat çalışmalarına geçildi. 16 Nisan Seçim değerlendirilmesi İlçe İlçe yapıldı, son olarak dilek ve tememniler bölümü ile toplantı sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: