Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş,Belediye Olarak Temel Prensibimiz ‘Ulaşılabilir’ Olmak

Başkan Tekintaş,Belediye Olarak Temel Prensibimiz ‘Ulaşılabilir’ Olmak
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 04 Ekim 2017
  • Başkan Tekintaş,Belediye Olarak Temel Prensibimiz ‘Ulaşılabilir’ Olmak için yorumlar kapalı
  • 271 KEZ OKUNDU

Başkan Tekintaş, Mahalle Muhtarları İle İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu Muhtarlar Toplantısı’nda mahalle muhtarları ile bir araya gelerek mahallelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Belediye tarafından yapılan tüm bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde ise mahalle muhtarları, çalışmalara büyük katkı sağlıyor. Mahalle muhtarları ile işbirliği içerisinde çalıştıklarını her fırsatta dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ta, dönem dönem yaptığı toplantılarla tüm yetkilileri ve muhtarları bir araya getirerek mahallelerde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında istişarelerde bulunulmasına imkan sunuyor.

Yapılan bu çalışmalar kapsamında Altınordu Muhtarlar Toplantısı’nın ilki ilçenin batı bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları Aydın Şaşmaz ve Fatih Evli, Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ yetkilileri, birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Başkan Tekintaş: “Muhtarlarımızla Birlikte Çalışmaktan Onur Duyuyoruz”

Mahallelerde yapılan çalışmaların istişare edildiği toplantıda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, muhtarlarla birlikte işbirliği içerisinde çalışmaktan dolayı mutlu olduklarını söyledi. Belediye olarak ‘ulaşılabilir’ olmaya büyük önem verdiklerini ve bu doğrultuda çalışmalarını yürüttüklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “İlçemizin batı bölgesi olarak adlandırdığımız mahallelerimizin muhtarları ile istişare toplantısında bir araya geldik. Özellikle birlikte çalışmaktan onur duyduğumuz muhtarlarımızla yaptıklarımızı paylaşmak, sizleri dinlemek, yapacaklarımızı planlayıp anlatmak, kamu adına ve belediyemiz adına bizim için çok önemli. Belediye olarak ulaşılabilir olmak bizim en temel hedeflerimizden bir tanesi. Bu toplantıyla da ulaşılabilir olmanın avantajını kullanarak, yapılan çalışmaları beraberce mütalaa etmenin çok faydalı olduğunu düşünüyoruz. Yapılan istişare toplantımızda 30 Mart 2014’ten bugüne kadar yapılan çalışmaları değerlendirmenin yanı sıra bundan sonra yapacağımız çalışmaların da planlamasını gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda bir uçtan bir uca milletin derdi ile dertlenen, bizimle diyaloglarını sürdüren, kamu adına yapılan işlerin işbirliği içerisinde yürütülmesinde fedakarlığı göz ardı etmeyen tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Altınordu’nun batı bölgesinde bulunan mahalle muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirilen Altınordu Muhtarlar Toplantısı, muhtarların dinlenmesi ve karşılıklı görüş-alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: