• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Başkan Tekintaş, Türkiye Hızına Hız Katacak

Başkan Tekintaş, Türkiye Hızına Hız Katacak

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,16 Nisan’da yapılacak Refarandum çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Hekim ile birlikte, Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Engin Tekintaş 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi. “16 NİSAN’DA ÜLKEMİZİN ÖNÜNDEKİ ENGELLER KALKACAK” […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş,16 Nisan’da yapılacak Refarandum çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ve AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Hekim ile birlikte, Hürriyet Mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Başkan Engin Tekintaş 16 Nisan’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için vatandaşlardan “Evet” oyu istedi.

16 NİSAN’DA ÜLKEMİZİN ÖNÜNDEKİ ENGELLER KALKACAK”

16 Nisan’da gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi halk oylamasının Türkiye için büyük bir önem taşıdığını söyleyen Altınordu Belediye Başkan Engin Tekintaş,

Ülkemizin büyümesini ve gelişmesini hazmedemeyenlerin bu referandumda Hayır için çalıştıklarını Vatanını milletini bayrağını Devleti’ni seven vatandaşların ise sandıkta Evet oyu vererek onlara en güzel cevabı vereceğini söyledi.

Başkan Engin Tekintaş, sözlerine şöyle devam etti “ 16 Nisan Ülkemiz için önemli bir gün. Bizler inanıyoruz 16 Nisan günü hızlı büyümenin önündeki en büyük engel kalkacak ve ülkemiz şaha kalkacaktır. İstikrarlı bir Türkiye için herkesin üzerine düşen görevi sonuna kadar yerine getirmesi gerekiyor. Biz bir olduk, Ülkemiz için gece-gündüz çalışıyoruz. Biliyoruz ki 16 Nisan günü siz değerli hemşerilerimiz Evet oyu vererek bu hızlı büyümeye destek vereceksiniz” dedi. 

“TÜRKİYE HIZINA HIZ KATACAK”

AK Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak, yapılacak olan Referandumun bir parti seçimi olmadığını, bunun Türkiye’nin hızına hız katacağı bir seçim olduğunu söyledi. Milletvekili Oktay Çanak sözlerine şöyle devam etti.

“Önümüzde 16 Nisan referandum oylaması var. Her şey den önce bunun bir partinin seçimi olmadığını söylemek istiyorum. Bu seçim ne Belediye Başkanlığı seçimi, Ne Milletvekilliği seçimi bu seçim gücünü tamamen milletten alan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin seçimidir. Milletin gücü 15 Temmuz’da herkes tarafından görüldü. Milletimiz tankların önüne yattı ve çıplak elleriyle silahları tutup aşağı indirdiler. Bu gücü gösteren milletin Evet diyerek sandıkta doğru karar vereceğine hepimiz inanıyoruz. Yeni sistemin özünde olan tamamen milletin gücüdür.16 Nisan da evet diyen de hayır diyende bu memleketin evladıdır. Kimse çıkan sonuçtan sonra bizi ayrıştıramaz, ötekileştiremez ” diye konuştu.

“MAHALLE SAKİNLERİNDEN DESTEK”

Gerçekleştirilen ziyaretin mahalle sakinleri tarafından taktir ile karşılandığını ifade eden Hürriyet Mahalle Muhtarı Selami Gür “ Hürriyet mahallesi ve çevrede bulunan bütün mahallelerde Evet oyunun sandıklardan çıkacağını” söyledi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır