• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Başkan Tekintaş, Tüm İhtiyaç Sahiplerine Ulaşmak İstiyoruz

Başkan Tekintaş, Tüm İhtiyaç Sahiplerine Ulaşmak İstiyoruz

Başkan Tekintaş,Kuracağımız İftar Sofraları İle Kardeşlik ve Dayanışma Duygusu Önem Kazanacak Hoşgörü ve yardımlaşma dini İslam’ın güzelliklerini yansıtan ve 11 Ayın Sultanı olarak adlandırılan Ramazan ayı için ummalı bir çalışma sürdüren Altınordu Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda kurulan iftar çadırı ve mahalle iftarları ile bir araya gelecek olan on binlerce Altınordulu, kardeşlik ve dayanışma duygularını hep […]

Başkan Tekintaş,Kuracağımız İftar Sofraları İle Kardeşlik ve Dayanışma Duygusu Önem Kazanacak

Hoşgörü ve yardımlaşma dini İslam’ın güzelliklerini yansıtan ve 11 Ayın Sultanı olarak adlandırılan Ramazan ayı için ummalı bir çalışma sürdüren Altınordu Belediyesi hazırlıklarını tamamladı. Bu kapsamda kurulan iftar çadırı ve mahalle iftarları ile bir araya gelecek olan on binlerce Altınordulu, kardeşlik ve dayanışma duygularını hep birlikte yaşayacak.

Altınordu Belediyesi, ilçenin her köşesine Ramazan’ın huzurunu taşımak için sürdürdüğü çalışmalarını tamamladı. Yaklaşık bin 200 kişilik iftar çadırı, ihtiyaç sahiplerine yönelik yardımlar ve belirlenen bazı mahallelerde iftar programları düzenleyecek olan Altınordu Belediyesi, tüm Altınordulular ile  iftarlarda  buluşmayı hedefliyor. Birlik ve beraberlik duygularının arttığı Ramazan Ayı’na yönelik yapılan çalışmalar kapsamında Tayfun Gürsoy Parkı’nda kurulan iftar çadırında incelemelerde bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, kurulan çadır ile Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yemek verileceğini söyledi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HER AKŞAM BİN 200 KİŞİYE İFTAR YEMEĞİ VERECEĞİZ”

Her yıl Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine ulaştıklarını, yapılan çalışmalar ile kardeşlik duygularını arttırmak istediklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yılda Tayfun Gürsoy Parkı’nda iftar çadırımızı kuruyoruz. Bunun dışında ayrıca planladığımız mahallelerimizde de buluşmalar olarak adlandırdığımız iftar sofralarımız aynı şekilde devam edecek. Asıl önemli olan sokakta kalmış, ihtiyaç sahibi ve dışarıdan gelmiş ziyaretçilerimizi nereye gideceğim korkusu olmadan iftar çadırımıza davet ediyoruz. İftar çadırında günlük yaklaşık bin 200 kişiye iftar verilebilmesi için hazırlık yapıyoruz. Bu yıl yemek firmamızın da değişik çalışmaları ile farklı bir uygulamalar olacak” dedi.

“TÜM İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞMAK İSTİYORUZ”

Ramazan boyunca ayrıca ihtiyaç sahibi ailelere de ulaşacaklarını vurgulayan Başkan Tekintaş, “Ramazan ayı içerisinde yalnızca iftar çadırı ile değil, ihtiyaç sahibi kardeşlerimizi de ziyaret edeceğimiz bir çalışma olacak. Bu süreçte bize katkı sunan hayırsever vatandaşlarımız var onlara teşekkür ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımızla, yardımseverliğin ön plana çıktığı, kardeşlik duygularının önem kazandığı bir Ramazan ayı geçirmek istiyoruz” diye konuştu.

Tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutladığını ifade eden Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, güzel bir Ramazan ayı geçirmek istediklerini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır