• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, Tek Hedefimiz Bal’a Çıkmak

Başkan Tekintaş, Tek Hedefimiz Bal’a Çıkmak

Ordu 1′inci Amatör kümede başarılı bir sezonu geride bırakan ve Bal Lig’i fırsatını final maçında kaybeden Altınordu Belediyespor’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul ile mevcut Başkan Mehmet Gürses güven tazeledi. 2016-2017 sezonunda Ordu 1’inci Amatör kümede başarılı bir sezon geçiren ve sezon sonu oynadığı final maçı ile Bölgesel Amatör Ligi’ni (BAL) kıl payı kaçıran Altınordu Belediyespor […]

Ordu 1′inci Amatör kümede başarılı bir sezonu geride bırakan ve Bal Lig’i fırsatını final maçında kaybeden Altınordu Belediyespor’da gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul ile mevcut Başkan Mehmet Gürses güven tazeledi.

2016-2017 sezonunda Ordu 1’inci Amatör kümede başarılı bir sezon geçiren ve sezon sonu oynadığı final maçı ile Bölgesel Amatör Ligi’ni (BAL) kıl payı kaçıran Altınordu Belediyespor Kulübü’nde Olağanüstü Genel Kurul gerçekleştirildi. Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen Divan Başkanlığını Halil Öz’ün, Divan Başkan Vekilliğini Bilal Azaklı’nın, Katip üyeliğini ise Samet Sinan Aktaş’ın yaptığı genel kurula Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Altınordu Belediyespor Kulübü yönetici ve delegeleri katıldı. Düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul’da tek aday olan mevcut Başkan Mehmet Gürses yeniden Altınordu Belediyespor Kulübü Başkanlığı’na seçildi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “TEK HEDEFİMİZ BAL’A ÇIKMAK”

Gerçekleştirilen Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’nda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2017-2018 sezonunda tek hedeflerinin BAL’a çıkmak olduğunu söyledi. Gelecek sezon herkesin taşın altına daha fazla elini sokması gerektiğinin altını çizen Başkan Tekintaş, “Bu kongre ile 2017-2018 sezonunda Altınordu Belediyespor’un yer alacağı grupta BAL ligine yükselmeyi hedefleyenler, bu hedef doğrultusunda çalışanlar ve yerel ölçekte futbola katkı sunanlar ile yolumuza devam edeceğiz. Biz elimizden gelen maddi imkanlarımızı sizlerle birlikte gençlerimizin sportif faaliyetlerine sunmaya devam ediyoruz. 2017-2018 sezonunda hep birlikte taşın altına elimizi biraz daha fazla sokarak güçlü bir takımın bir üst ligde yer almasını sağlayabilecek adımları atmaya gayret edeceğiz. Belediye olarak, kurum-kuruluşlar olarak, katkı sunan iş adamları olarak bu havuza maddi imkanların yanı sıra manevi anlamda da katkılar vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

“SAHADAKİ TAKIM, GÜCÜNÜ TARAFTARINDAN ALIYOR”

2017-2018 sezonunda taraftara büyük iş düştüğünü ve tüm taraftarların tribünleri doldurarak takımlarına destek vermelerini isteyen Başkan Tekintaş, “Benim en çok istediğim imkanlar dahilinde tribünde yer almak. Gücünü ve varlığını milletten alan, seyircisinden alan, yöneticisinden alan ve teknik heyetinden alan bir takım sahada kendi varlığını daha çok hissettirebilecektir. Bu sebeple 2017-2018 sezonunu bu şekilde geçirebilecek bir yapıyı oluşturmaya özen göstereceğiz” diye konuştu.

ALTINORDU BELEDİYESPOR’DA YÖNETİM KURULU BELİRLENDİ

Gerçekleştirilen Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği Olağanüstü Genel Kurulu’nda Altınordu Belediyespor Kulübü Derneği’nin yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Dernek Başkanı Mehmet Gürses, As Başkan Murat Şimşek, As Başkan Cengiz Bilgihan, Genel Kaptan Uğur Garip, Futbol Şube Sorumlusu Hasan Öztaş, Genel Muhasip Bilal Azaklı, Genel Sekreter Erkan Türkmen, Atyapı Sorumlusu Cihan Erken, Genel Kaptan Cihat Albayrak, Basın Sözcüsü Samet Aktaş, Genel Kaptan Selim Odabaş, Tesisler Sorumlusu Kadem Adalı, Genel Kaptan Ö.Yusuf Uygun, Genel Kaptan Fırat Aktaç olurken Eyüp Çalış, N.Kemal Karadeniz ve Adem Kalafat ise üye olarak belirlendi.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır