• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Başkan Tekintaş, Ramazan Ayının Bereketini İftar Sofralarında Yaşıyoruz

Başkan Tekintaş, Ramazan Ayının Bereketini İftar Sofralarında Yaşıyoruz

Altınordu Belediyesi öncülüğünde hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Düz Mahalle’de kurulan iftar sofrası ile bir araya gelen Taşbaşı ve Düz Mahalle sakinleri Ramazan ayının birlik ve beraberliği içerisinde oruç açmanın heyecanını yaşadı. Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları devam ediyor. Mahalle iftarları kapsamında gönül sofrası bu kez Düz Mahalle’ye kuruldu. 19 Eylül Ortaokulu bahçesi ile Sırrı […]

Altınordu Belediyesi öncülüğünde hazırlanan mahalle iftarları kapsamında Düz Mahalle’de kurulan iftar sofrası ile bir araya gelen Taşbaşı ve Düz Mahalle sakinleri Ramazan ayının birlik ve beraberliği içerisinde oruç açmanın heyecanını yaşadı.

Altınordu Belediyesi tarafından düzenlenen mahalle iftarları devam ediyor. Mahalle iftarları kapsamında gönül sofrası bu kez Düz Mahalle’ye kuruldu. 19 Eylül Ortaokulu bahçesi ile Sırrı Paşa Caddesi’nin bir kısmına kurulan iftar sofrası aynı zamanda Taşbaşı Mahalle sakinlerini de ağırladı. Kurulan iftar sofrasında 7’den 77’ye çok sayıda vatandaş bir araya gelerek birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı. Altınordu Belediyesi tarafından hazırlanan iftar programına Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yanı sıra AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, birim amirleri, meclis üyeleri ve bini aşkın vatandaş katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “İLİMİZ VE İLÇEMİZ SEVGİ VE HOŞGÖRÜ İLE BÜYÜSÜN”
19 Eylül Ortaokulu bahçesinde kurulan Düz Mahalle ve Taşbaşı Mahallesi sakinlerinin katıldığı iftar programında konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Ramazan ayının bereketini, yardımlaşma duygusunu ve kardeşliğini iftar sofrasından yaşadıklarını söyledi. Hoşgörü ve sevgi ile büyümek istediklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Ramazan ayının bereketinden, yardımlaşmanın güzelliğinden, kardeşliğin ve dayanışmanın hoşgörüsünden yararlanmak için bu sofrada buluştuk. Hayatımız bu güzellikleri paylaşarak devam etsin ve bizde Ordu ilimizde, Altınordu ilçemizde sevgi ve hoşgörü ile büyümeye devam edelim” dedi.

“YAPTIĞIMIZ TÜM ÇALIŞMALAR VATANDAŞIN SIKINTIDAN KURTULMASI İÇİN”
Altınordu ilçesinde yapılan çalışmalar sırasında zaman zaman rahatsızlık verdiklerini vurgulayan Başkan Tekintaş, Altınordulu vatandaşlardan sabır diledi. Yapılan çalışmalar ile tek amaçlarının vatandaşın sıkıntılardan kurtulması olduğunu ifade eden Tekintaş, “Ordu’nun Büyükşehir olması ile Altınordu ilçemizde yoğun bir çalışma ile karşı karşıyayız. Zaman zaman vatandaşlarımıza rahatsızlık verebiliyoruz. Gerek Büyükşehir Belediyesi gerekse bizim yaptığımız çalışmalar ile şehrin öncelikle alt yapısını devamında da üst yapısını düzenlemeye gayret ediyoruz. Bu yoğun çalışma içerisinde elbette sizlere rahatsızlık verebiliyoruz. Bu sebeple öncelikli olarak sabrınızı diliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla rahatsızlık verdik ama çalışma yapılan mahalleler rahatladı, şimdi de Düz Mahalle, Taşbaşı, Azizeye ve Saray Mahallesi’ne doğru bu çalışmalara devam ediyoruz. Bu çalışmalar ile Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi’nin tek amacı ve gayesi var, o da sizlerin bu sıkıntılardan kurtulması ve geleceği daha iyi yaşaması içindir” diye konuştu.

“BU ÜLKE BİR DAHA 15 TEMMUZLAR VE TERÖR BELASI YAŞAMASIN”
Konuşmasında ayrıca Van’ın Başkale ilçesinde şehit olan Ordulu Uzman Çavuş Sabri Eryeler’in ailesine başsağlığı dileyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Ordumuzun şehidi var, mekanı cennet olsun. Şehitler veriyoruz, bu ülkenin bayrağının dalgalanması, ezanlarının susmaması ve özellikle de birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin devamı için bu mücadeleleri sürdürüyoruz. Bundan sonraki süreçte Allah güvenlik güçlerimizi korusun. Bu ülke yeniden ne 15 Temmuzları ne de terör belasını yaşamasın” şeklinde konuştu.

Düzenlenen iftar programı yapılan duaların ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır