• DOLAR
  %-0,35
 • EURO
  %0,77
 • ALTIN
  %1,23
 • BIST
  %-0,05
Başkan Tekintaş, Muhtarlar Son Dönemde Hak Ettikleri Değeri Almaya Başladı

Başkan Tekintaş, Muhtarlar Son Dönemde Hak Ettikleri Değeri Almaya Başladı

Altınordu Belediyesi, Altınordu’da görev yapan muhtarlar için Kapadokya ve Konya gezisi düzenleyerek muhtarların tarihi ve kültürel mekanları ziyaret etmelerini sağladı. Kapadokya ve Konya’da çok sayıda tarihi ve kültürel mekanları ziyaret eden muhtarlar gezi sonrası Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret etti. Altınordu Belediyesi’nin muhtarlara yönelik düzenlediği kültür gezileri devam ediyor. Daha önce Altınordu Belediyesi Muhtarlıklar […]

Altınordu Belediyesi, Altınordu’da görev yapan muhtarlar için Kapadokya ve Konya gezisi düzenleyerek muhtarların tarihi ve kültürel mekanları ziyaret etmelerini sağladı. Kapadokya ve Konya’da çok sayıda tarihi ve kültürel mekanları ziyaret eden muhtarlar gezi sonrası Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı ziyaret etti.

Altınordu Belediyesi’nin muhtarlara yönelik düzenlediği kültür gezileri devam ediyor. Daha önce Altınordu Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Bursa, Çanakkale ve İstanbul illerini kapsayan kültür gezisinin ardından Altınordulu muhtarlar, yenisi düzenlenen gezi programı ile Kapadokya ve Konya’da çeşitli tarihi yerleri gezdi. 3 gün süren kültür gezisine 70’in üzerinde muhtar katıldı. Sona eren gezi programının ardından kültür gezisine katılan muhtarlar Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a bir ziyaret gerçekleştirdi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “MUHTARLAR SON DÖNEMDE HAK ETTİKLERİ DEĞERİ ALMAYA BAŞLADI”

Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda muhtarları ağırlayan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, ülkenin çeşitli tarihi ve kültür mekanlarının ziyaret edilmesi, muhtarların birlik ve beraberliklerinin arttırılması amacıyla düzenlenen kültür gezilerinin verimli geçtiğini söyledi. Son dönemlerde muhtarların hak ettiği değeri almaya başladığını dile getiren Başkan Tekintaş, “Her yıl planlı olarak sürdürdüğümüz, ülkeyi tanıma, farklı güzellikleri olan ülkemizin çeşitli mekanlarını görme, birlik ve beraberlik ruhunu arttırmak için düzenlediğimiz kültür gezisi tamamlandı. Muhtarlarımız son dönemde gerçekten hak ettikleri değeri almaya başladı. Bu kapsamda Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve İçişleri Bakanımıza teşekkür ediyorum. Nevşehir, Ürgüp, Göreme, Ihlara ve Konya’yı kapsayan bu kültür gezisinin güzel yönlerinin sizlerde kalıcı olmasını diliyoruz” dedi.

ALTINORDULU MUHTARLAR DÜZENLENEN GEZİDEN MEMNUN KALDI

Düzenlenen kültür gezisine katılan ve Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a gerçekleştirilen ziyarette muhtarlar adına bir konuşma yapan Altınordu Muhtarlar Derneği Başkanı Olgun Öztürk ise gezinin muhtarlar için çok güzel geçtiğini belirtti.

Gerçekleşen ziyaret, muhtarlar tarafından Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a çiçek ve plaket verilmesinin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır