Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Millete Hizmet Etmenin Onur ve Mutluluğunu Yaşıyoruz

Başkan Tekintaş, Millete Hizmet Etmenin Onur ve Mutluluğunu Yaşıyoruz
  • EKONOMİ / GENEL / SİYASET
  • 24 Ekim 2017
  • Başkan Tekintaş, Millete Hizmet Etmenin Onur ve Mutluluğunu Yaşıyoruz için yorumlar kapalı
  • 272 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Tarafından Yapılan Çalışmaların Değerlendirildiği Altınordu 3. Grup Muhtarlar Toplantısı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığı’nda Gerçekleştirildi

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Altınordu 3. Grup Muhtarlar Toplantısı’nda mahalle muhtarları ile bir araya gelerek mahallelerde hayata geçirilen ve gelecekte yapımı planlanan çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Altınordu Belediyesi ilçe genelinde gerçekleştirdiği çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye tarafından yapılan tüm bu hizmetlerin gerçekleştirilmesinde ise mahalle muhtarları, çalışmalara büyük katkı sağlıyor. Mahalle muhtarları ile işbirliği içerisinde çalıştıklarını her fırsatta dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yapılan hizmetlerin ve planlanan çalışmaların değerlendirmesi için toplantılar düzenlemeyi sürdürüyor.
Yapılan bu çalışmalar kapsamında Altınordu 3. Grup Muhtarlar Toplantısı Turnasuyu ve Melet havzası arasında bulunan mahalle muhtarlarının katılımı ile gerçekleştirildi. Düzenlenen toplantıya Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Belediye Başkan Yardımcıları, Büyükşehir Belediyesi ve OSKİ yetkilileri, birim müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Başkan Tekintaş: “Hizmet Etmenin Onur ve Mutluluğunu Yaşamak İçin Çalışıyoruz”

Önceki günlerde gerçekleştirilen toplantıların devamı olarak düzenlenen Altınordu 3. Grup Muhtarlar Toplantısı’nda Turnusuyu ve Melet havzası arasında bulunan mahallelerde yapılan çalışmalar değerlendirildi. Toplantı öncesi bir konuşma gerçekleştiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, düzenlenen toplantıların hizmetlerin değerlendirilmesi açısından çok önemli olduğunu söyledi. Muhtarlarla iş birliği içerisinde çalıştklarını ve muhtarlara her fırsatta ellerinden gelen desteği verdiklerini ifade eden Başkan Tekintaş, “Yapmış olduğumuz toplantıların mahallelerimizdeki sorunların tespiti, yaptığımız çalışmaların değerlendirilmesi açısından ve genel olarak Altınordu ilçemizdeki sorunlara farklı bir bakış açısı oluşturmasından dolayı önemli olduğunu görüyoruz. Bu toplantılarda geride bıraktığımız yıllarda neler yaptığımızı ve 2018-2019 yıllarında da neler yapacağımızın planlamasını oluşturuyoruz. Altınordu Belediyesi olarak bu zamana kadar önemli hizmetler gerçekleştirdik. Tüm bu hizmetler yapılırken bizler, siz muhtar arkadaşlarımızın bulunduğu yerde mahçup olmaması ve bunun yanında hizmet etmenin onur ve mutluluğunu yaşamak için birlikte bu çalışmalar yapmayı sürdürüyoruz. Bu vatana olan kardeşlik borcumuzu, en önemlisi de seçilmişlik borcumuzu ödemek zorundayız. Muhtar arkadaşlarımız olarak sizleri uç beyi olarak görüyoruz. Bu şehrin en önemli temsilcileri olarak gördüğümüz muhtar arkadaşlarımıza elimizden ne geliyorsa, imkan ölçüsünde her alanda destek vermeye ve her fırsatta bir araya gelerek bir birlerini tanımalarına imkan sunuyoruz” dedi.

Altınordulu Muhtarlar Düzenlenen Programda Buluştu”

Turnasuyu havzasında bulunan mahalle muhtarları ile gerçekleştirilen toplantının ardından Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve toplantıda yer alan muhtarlar, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten Başkanlığı’nda düzenlenen ’19 Ekim Muhtarlar Günü’ programına katıldı.

Düzenlenen yemek programı yapılan konuşmaların ardından muhtarların taleplerini dile getirmesi ile sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: