• DOLAR
  %0,09
 • EURO
  %0,16
 • ALTIN
  %-0,24
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş Güçlü Bir Şekilde Evet Diyoruz

Başkan Tekintaş Güçlü Bir Şekilde Evet Diyoruz

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Yeni Mahallede esnaflar ve vatandaşları ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak referandumda Evet için destek istedi. Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Engin Tekintaş’a Belediye Başkan Yardımcısı  Fatih Evli ile AK Parti Altınordu ilçe Başkanı İbrahim Hekim ve AK Parti Altınordu ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Yeni Mahalle Karadeniz caddesinde esnaflar ve vatandaşlarla […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Yeni Mahallede esnaflar ve vatandaşları ziyaret ederek 16 Nisan’da yapılacak referandumda Evet için destek istedi.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Engin Tekintaş’a Belediye Başkan Yardımcısı  Fatih Evli ile AK Parti Altınordu ilçe Başkanı İbrahim Hekim ve AK Parti Altınordu ilçe yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Yeni Mahalle Karadeniz caddesinde esnaflar ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Engin Tekintaş 16 Nisan da yapılacak referendum da Altınordu ilçesinden güçlü bir şekilde Evet desteği çıkacağını ve ülkemizin dirilişinde önemli bir katkı sunacağını söyledi.

Neden Evet dediklerini vatandaşlara tek tek anlattıklarını ifade eden Başkan Engin Tekintaş, açıklamasında söyle konuştu.

“ Öncelikle yarın Altınordu ilçemiz için önemli bir gün, Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilçemizde ağırlayacağız, bu tarihi gün için tüm hemşehrilerimiz saat 15:00’da Altınordu Cumhuriyet meydanına davet ediyorum. Altınordu ilçemiz Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımızı beklerken bizlerde 16 Nisan da yapılacak referendum oylaması öncesi hemşehrilerimize ziyaretlerimize devam ediyoruz. 16 Nisan’da hedefimiz Türkiyenin bugüne kadar çektiği sıkıntılara bir son vermek.Özellikle koalisyonlarla, ekonomik krizlerle ,darbelerle Türkiye’nin Geleceğini sürekli karartan tablolara son vererek geleceğimizi yeniden inşaa edecek güne adım atmak istiyoruz.Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet yoluna devam edecektir. Elbetteki bu süreç içerisinde yönetim anlamındaki aksaklıkları gidermek gerekmektedir.Bu aksaklıkların giderilmesi içinde 16 Nisanı önemli bir fırsat olduğunu biliyoruz. Bu fırsatta Türkiye hem meclisiyle hem yargısıyla hem hükümet sistemiyle daha özgür daha güçlü ve özelliklede ülke geleceğini en iyi şekilde inşaa edecek diye düşünüyoruz.Bundan dolayı bugüne kadar yaptığımız çalışmalarda ortaya koyduğumuz bildirimleri ve karşılıklı paylaşımları 16 Nisan’a kadarda devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır