Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Ekiplerimiz Durmaksızın Çalışmalarını Sürdürüyor

Başkan Tekintaş, Ekiplerimiz Durmaksızın Çalışmalarını Sürdürüyor
  • EKONOMİ / GENEL / SİYASET
  • 12 Ocak 2018
  • Başkan Tekintaş, Ekiplerimiz Durmaksızın Çalışmalarını Sürdürüyor için yorumlar kapalı
  • 309 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi tarafından devam eden çalışmalar kapsamında Bahçelievler Mahallesinde sıcak asfalt döküm işlemi gerçekleştiriliyor.

Altınordu Belediyesi 2018 yılı sıcak asfalt programları kapsamında çalışmalarına devam ediyor. 2018 yılı sonuna kadar 83 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirecek olan Altınordu Belediyesi çalışmalar bittiğinde Altınordu’yu 135 km’lik sıcak asfalt ile buluşturacak.

BAHÇELİEVLERİN ÇEHRESİ DEĞİŞİYOR

Altınordu’nun birçok yerinde beton yol ve sıcak asfalt çalışmasına devam eden Altınordu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yaptığı son çalışma ile Bahçelievler Mahallesinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdi. Geçtiğimiz günlerde parke söküm işlemi ve alt yapısı tamamlanan Bahçelievler Mahallesinin cadde ve sokaklar belediye ekiplerinin hummalı çalışmaları sonunca sıcak asfaltla buluştu.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “EKİPLERİMİZ DURMAKSIZIN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR”

Altınordu’da yapılan sıcak asfalt çalışmalarını değerlendiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, göreve geldikleri günden bu yana 60 km’nin üzerinde sıcak asfaltı Altınordu’ya kazandırdıklarını söyledi. 2018 yılı sonuna kadar hedefledikleri 83 km sıcak asfalt çalışmasında işlerin yolunda gittiğini ve tüm bu çalışmaların bitirilmesi ile Altınordu’ya 135 km sıcak asfalt kazandıracaklarının altını çizen Başkan Tekintaş, “30 Mart yerel seçimlerinden bu yana yaptığımız ulaşım yatırımları kapsamında Altınordu’muzu 60 km’nin üzerinde sıcak asfalt ile buluşturduk. 2018 yılı için başlattığımız 83 km’lik sıcak asfalt çalışmaları kapsamında çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekiplerimiz bu kapsamda Düz Mahalleyi sıcak asfalt ile buluştururken Karapınar Mahallesi 2. Sanayi Sitesi’nde ise çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz günlerde parke söküm işlemlerini yaptığımız Bahçelievler Mahallesinde ise ekiplerimiz alt yapısı tamamlanan alanlarda sıcak asfalt döküm işlemlerine devam ediyor. Ulaşımda sorunların ortadan kalkması için sürdürdüğümüz çalışmalarımız sürecek ve Altınordu’yu 2018 yılı sonunda 135 km sıcak asfalt ile buluşturacağız. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetler Altınordu’muza hayırlı olsun” dedi.

Öten yandan çalışmaların sürdüğü alanlardaki vatandaşlara seslenen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, çalışmalar bitene kadar mahalle sakinlerinden sabır ve duyarlılık göstermelerini istedi.

VATANDAŞ ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Bahçelievler Mahallesinde devam eden çalışmaları değerlendiren mahalle sakinleri ise sıcak asfalt uygulamasından dolayı mutlu olduklarını belirttiler. Daha önce parke olan araç yollarında sıkıntıların yaşandığını aktaran vatandaşlar sıcak asfalt ile bu tür sıkıntılardan kurtulacaklarını belirterek yaptığı hizmetlerden dolayı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkürlerini ilettiler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: