• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Başkan Tekintaş, Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek

Başkan Tekintaş, Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, okullarda eğitim gören ve halk oyunları ekiplerinde yer alan öğrencilere halk oyunları kıyafetleri dağıtarak, eğitime olan desteklerinin aralıksız süreceğini söyledi. Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalar ile eğitime olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Daha önceleri birçok okulda öğrencilere çeşitli destekler de bulunan Altınordu Belediyesi son olarak Altınordu Merkez İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, okullarda eğitim gören ve halk oyunları ekiplerinde yer alan öğrencilere halk oyunları kıyafetleri dağıtarak, eğitime olan desteklerinin aralıksız süreceğini söyledi.

Altınordu Belediyesi yaptığı çalışmalar ile eğitime olan desteğini sürdürmeye devam ediyor. Daha önceleri birçok okulda öğrencilere çeşitli destekler de bulunan Altınordu Belediyesi son olarak Altınordu Merkez İlkokulu ve Ortaokulu’nda eğitim gören ve halk oyunları ekiplerinde yer alan öğrencilere halk oyunları kıyafetleri dağıttı. Merkez İlkokulu ve Ortaokulu’nda öğrenciler ile buluşan Başkan Tekintaş, öğrencilere halk oyunları kıyafetlerini hediye etti.

“EĞİTİME DESTEKLERİMİZ ARALIKSIZ DEVAM EDECEK”

Öğrencilerin mutluluğuna ortak olan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, belediye olarak eğitime desteklerinin sürdüğünü belirtti. Tüm okullarda bu tür çalışmaları gerçekleştirdiklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Belediye olarak eğitime desteklerimiz durmaksızın devam ediyor. Bu kapsamda halk oyunları ekiplerinde yer alan öğrencilerimize ileride yapacakları etkinliklerde ve katılacakları yarışmalarda giymeleri için halk oyunları kıyafetleri dağıtıyoruz. Biz mümkün olduğunca tüm okullarımız da bu tür çalışmaları devam ettirmeyi sürdürüyoruz” dedi.

“2018 YILINDA PLANLI BÜTÇE İLE DESTEKLERİMİZ ÜST SEVİYEYE ÇIKACAK”

Gelecek yıllarda yapılacak olan eğitim çalışmalarının daha kapsamlı ve planlı olacağının altını çizen ve öğrencilerin geleceğimiz olduğunu vurgulayan Başkan Tekintaş, “2018 yılı içinde “Okullar Hayat Olsun” projesi kapsamında planlama yapıp belli bir bütçe ile eğitim alanındaki çalışmaları daha üst seviyelere taşımayı planlıyoruz. Çocuklarımız bu ülke için yetişecekler, onların geleceğine katkı sunmamız gerekiyor. Türkiye de en önemli şey eğitim, verilen bu eğitimlerle çocuklarımız yetişecek ve geleceğimize yön verecekler” diye konuştu.

ÖĞRENCİLERDEN BAŞKAN TEKİNTAŞ’A TEŞEKKÜR

Halk oyunları ekibinde yer alan ve kıyafetlerini Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın elinden alan minik öğrenciler mutluluklarını dile getirdiler. Aldıkları hediyeler karşısında Başkan Tekintaş’a teşekkür eden öğrenciler, ilerleyen dönemlerde katılacakları yarışmalarda derece sözü verdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır