Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek

Başkan Tekintaş, Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek
  • EĞİTİM / GENEL / SİYASET
  • 17 Eylül 2017
  • Başkan Tekintaş, Eğitime Olan Desteğimiz Artarak Devam Edecek için yorumlar kapalı
  • 246 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının başlaması sebebiyle bir mesaj yayınladı.

2017-2018 eğitim ve öğretim yılının hayırlara vesile olmasını dileyen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, yayınladığı mesajında eğitim çıtasını yükseltmek amacıyla eğitim ve öğretime büyük destek verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini söyledi.

Geleceğin inşası için gençlerin önemli olduğunu belirterek eğitim ve öğretim yılının en iyi şekilde geçmesi temennisinde bulunan Başkan Tekintaş, “2017-2018 eğitim ve öğretim yılı başlıyor. Yeni eğitim ve öğretim yılının öncelikle öğrencilerimize, ailelerine, öğretmenlerimize ve eğitim camiasına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Çocuklarımız uzunca bir tatil dönemini geride bıraktı. Tatilin ardından öğrencilerimiz 2017-2018 ğitim ve öğretim yılı içerisinde hem dersleriyle ilgili hem de ders dışındaki çeşitli sosyal faaliyetlerle ilgili konularda bilgiler alacaklar. Eğitimin, öğrencilerimize beceri, üretkenlik, deneyim ve tecrübe kazandırmasını diliyorum. Bu çerçevede pratik ve uygulamalarla birlikte teorik bilgilerin de alınıp geleceği en iyi şekilde inşa edeceğimiz, milli ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde elde ettiğimiz bir eğitim öğretim sezonu geçmesini temenni ediyorum” dedi.

“EĞİTİME OLAN DESTEĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”
Altınordu Belediyesi olarak eğitime katkı sunmaya devam edeceklerinin de altını çizen Başkan Tekintaş, “Milli Eğitim Bakanlığımız ve eğitim camiasının tamamı, velilerimiz ile işbirliği içerisinde eğitim ve öğretim sezonunu en iyi şekilde geçirecekler. Tüm bu çalışmalar yürütülürken bizde belediye olarak eğitime ve eğitim kurumlarımıza olan katkılarımızı ve yardımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Özellikle ilimiz ve ilçemiz için ama genelde de ülkemiz için çok güzel bir geleceği inşa etmek için, ülke menfaatine çalışan, faydalı nesiller yetiştirmek üzere 2017-2018 eğitim-öğretim sezonun hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: