Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Eğitim Seminerlerine Önem Veriyoruz

Başkan Tekintaş, Eğitim Seminerlerine Önem Veriyoruz
  • GENEL / SAGLIK
  • 07 Nisan 2018
  • Başkan Tekintaş, Eğitim Seminerlerine Önem Veriyoruz için yorumlar kapalı
  • 353 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi tarafından 1-7 Nisan Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında belediye personellerine yönelik “Kanserde Erken Tanı” konulu eğitim semineri düzenlendi.

Altınordu Belediyesi, belediyecilik alanında yürüttüğü çalışmalara aralıksız devam ediyor. Birçok alanda hizmetler üreten Altınordu Belediyesi, tüm bu iş ve işlemlerin yanı sıra personellerinin bilgilenmesine de katkı sunuyor. Bu kapsamda çalışma yapan Altınordu Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü 1-7 Nisan Kanser Haftası nedeniyle Medical Park Ordu Hastanesi Onkoloji Uzmanı Cengiz Akosman ve Doktor Göksel Ejder’in konuşmacı olarak katıldığı “Kanserde Erken Tanı” konulu eğitim semineri düzenlendi. Altınordu Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen seminere Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, birim müdürleri ve çok sayıda personel katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “PERSONELLERİMİZİN BİLGİLENMESİ İÇİN EĞİTİM SEMİNERLERİ ÇOK ÖNEM ARZ EDİYOR”

Düzenlenen eğitim seminerine katılan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, kanser hastalıklarında erken teşhisin önemine vurgu yaptı. Belediyecilik alanında birçok faaliyet yaptıklarını, bunların yanı sırada personellerin bilgilenmesi için eğitim seminerlerine önem verdiklerini aktaran Başkan Tekintaş, “Altınordu Belediyesi olarak birçok alanda çalışmayı sürdürürken personellerimizin bilinçlenmesine olanak sağlayan eğitim seminerlerine de önem veriyoruz. Kanser hastalığı da bilinmesi gereken ve erken teşhisin çok önemli olduğu hastalıkların başında geliyor. Bu hususta bizde üstümüze düşen görevi yerine getirmek adına İnsan Kaynakları Müdürlüğümüz öncülüğünde bilgilendirme eğitimleri veriyoruz. 1-7 Nisan Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında toplumun bilinçlenmesi adına çaba sarf eden ve Altınordu Belediyemiz personellerine bu eğitimleri veren hastane yetkililerine ve doktorlarımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

ONKOLOJİ UZMANI AKOSMAN, ERKEN TEŞHİSİN ÖNEMİNİ ANLATTI

Başkan Tekintaş’ın konuşmasının ardından sunum gerçekleştiren Medical Park Ordu Hastanesi Onkoloji Uzmanı Cengiz Akosman, kanser hastalığına karşı vatandaşların duyarlı olmasını istedi. Kanser hastalığı konusunda çok sayıda doğru bilenen yanlışın olduğunu ifade eden Akosman, en iyi tedavinin erken teşhis olduğunu aktardı.

Altınordu Belediyesi personellerine yönelik 1-7 Nisan Kanser Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen “Kanserde Erken Tanı” konulu eğitim semineri, soru-cevap kısmının ardından sona erdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: