• DOLAR
  %0,19
 • EURO
  %0,41
 • ALTIN
  %0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, Eğitim-Öğretim Yılının 2. Dönemi Hayırlı Olsun

Başkan Tekintaş, Eğitim-Öğretim Yılının 2. Dönemi Hayırlı Olsun

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde Atatürk Ortaokulu’na ziyarette bulundu.. Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde öğrencileri yanlız bırakmayan Başkan Engin Tekintaş’î ziyaretinde Okul Müdürü Hakan Aksu, Öğretmenler ve öğrenciler karşıladı. 2016-2017 Eğitim – Öğretim sezonun 2. yarısının ilk gününde öğrencileri yanlız bırakmak istediklerini ifade eden Başkan Engin […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş 2016-2017 Eğitim- Öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde Atatürk Ortaokulu’na ziyarette bulundu..
Eğitim-Öğretim yılının ikinci döneminin ilk gününde öğrencileri yanlız bırakmayan Başkan Engin Tekintaş’î ziyaretinde Okul Müdürü Hakan Aksu, Öğretmenler ve öğrenciler karşıladı.
2016-2017 Eğitim – Öğretim sezonun 2. yarısının ilk gününde öğrencileri yanlız bırakmak istediklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş ” Eğitim- Öğretim yılının ikinci yarısının tüm öğretmenlerimize, Öğrencilerimize, Velililerimize ve tüm çalışanlarımıza hayrılar getirmesini diliyorum” dedi
Başkan Engin Tekintaş açıklamalarına şöyle devam etti “Bugün hem çocuklarımız hem de siz öğretmenlerimiz açısından oldukça heyecanlı bir gün. Bugün 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının ikinci yarısının heyecanını çocuklarımız ve öğretmenlerimiz ile bir arada yaşıyoruz. Geleceğimiz olan siz çocuklarımızın her zaman başarılarını artırarak yollarına devam etmesi bizlerin en büyük gayreti olmalıdır. Bir ülke bilgili, donanımlı bir nesil yetiştirebiliyorsa ancak o zaman dünya ile yarışır.Ülkemiz her geçen gün gelişimini ve dönüşümünü tamamlıyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi; Ülkemiz dünyada sözü edilen değil, söz eden ve sözünü dinleten bir ülke olmak için mücadele ediyoruz.Bu çerçevede yerel yönetimler olarak bizlerde üzerimize düşen sorumluluk çerçevesinde gece-gündüz çalışıyoruz.Ama asıolan siz değerli gençlerimizin geleceğe hazır olmanızdır.\ Bu konuda aileleriniz sizler için gece-gündüz üzerlerine düşen görevi fazlasıyla yapıyor, yapmaya da devam edeceklerdir. Ben 2016-2017 eğitim-öğretim yılının siz gençlerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır