• DOLAR
  %0,22
 • EURO
  %0,23
 • ALTIN
  %-0,12
 • BIST
  %0,17
Başkan Tekintaş, Borcu Olmayan Ender Belediyelerden Biriyiz

Başkan Tekintaş, Borcu Olmayan Ender Belediyelerden Biriyiz

Altınordu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. oturumu gerçekleştirildi. Altınordu Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Altınordu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. oturumuna AK Parti, MHP ve CHP’li meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda Altınordu Belediyesi’nin 2016 yılı kesin hesap çetveli raporu görüşülerek onaylandı. BAŞKAN TEKİNTAŞ: “GERİYE DÖNÜK PÜRÜZ […]

Altınordu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. oturumu gerçekleştirildi.

Altınordu Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirilen Altınordu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. oturumuna AK Parti, MHP ve CHP’li meclis üyeleri ve basın mensupları katıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığı’nda gerçekleşen toplantıda Altınordu Belediyesi’nin 2016 yılı kesin hesap çetveli raporu görüşülerek onaylandı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “GERİYE DÖNÜK PÜRÜZ BIRAK MADAN YOLUMUZA DEVAM EDİYORUZ”

Altınordu Belediye Meclisi Mayıs Ayı 2. oturumunda konuşan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, geçmişe dönük borcu olmayan nadir belediyelerden biri olduklarını söyledi. Yapılan iş ve işçilik karşısında herkesin parasını aldığını, bundan sonraki dönemde de plan ve programlı çalışarak aynı düzen ile devam edeceklerini dile getiren Başkan Tekintaş, “Geçmişten borcu olmayan ender belediyelerden bir tanesiyiz. Bu durumu övünçten çok idari başarı olarak görmemiz gerekir. Bizim en temel hedefimiz, geriye dönük arkamızda pürüz bırakmadan önümüze bakarak çalışmalarımıza devam etmek. Biz çalışmalarımızı aldığımız destek ve güven ile sürdürüyoruz. Bizim asıl beklentimiz sokağa indiğimizde ‘Ben çalıştım paramı alamadım’ yada ‘Ben iş yaptım paramı alamadım’ diyen birileri ile karşılaşmamak için çalışıyoruz. Şuana kadar böyle bir durum olmadı, bundan sonra da olmaması için her türlü planımız, programımız hazır” dedi.

Bütçe raporunun onaylanması ile sona eren toplantıda, Haziran Ayı Meclis Toplantısı’nın tarihi 2 Haziran Cuma olarak belirlendi. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır