• DOLAR
  %0,64
 • EURO
  %0,11
 • ALTIN
  %0,40
 • BIST
  %-0,75
Başkan Tekintaş, Belediye Personeli ile Bayramlaştı

Başkan Tekintaş, Belediye Personeli ile Bayramlaştı

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bayram tatili öncesi belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek belediye personeli ile tek tek bayramlaştı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcıları, Ramazan Bayramı tatili öncesi belediye personeli ile bayramlaşma töreni düzenledi. Başkan Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcıları ilk olarak Karapınar Mahallesi’nde bulunan ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, bayram tatili öncesi belediyenin tüm birimlerini ziyaret ederek belediye personeli ile tek tek bayramlaştı.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Başkan Yardımcıları, Ramazan Bayramı tatili öncesi belediye personeli ile bayramlaşma töreni düzenledi. Başkan Tekintaş ve Belediye Başkan Yardımcıları ilk olarak Karapınar Mahallesi’nde bulunan ve Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı olarak çalışan belediye personelinin bayramını kutladı. Daha sonra Altınordu Belediyesi Hizmet Binası’na geçen Başkan Tekintaş, burada tüm belediye birimlerini tek tek ziyaret etti. Ziyaret kapsamında birimlerde çalışan personel ile bir araya gelen Başkan Tekintaş, personel ile tek tek bayramlaştı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, BİRİMLERİN TAMAMINI ZİYARET EDEREK TÜM PERSONELİN BAYRAMINI KUTLADI

Bayramlaşma töreninin ardından açıklamalarda bulunan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da belediye personelleri ile tek tek bayramlaştıklarını ifade eden Başkan Tekintaş, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını huzur ve mutluluk içerisinde yaşadık ve bayrama ulaştık. Ben bu vesile ile tüm kardeşlerimizin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bizde her yıl olduğu gibi belediye personellerimiz ile bir araya gelerek bayramlaştık. Gerek dış mekân da gerekse hizmet binasında çalışan personellerimizi çalıştıkları birimlerde tek tek ziyaret ederek bayramlarını kutladık” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır