• DOLAR
  %0,37
 • EURO
  %-0,14
 • ALTIN
  %-0,14
 • BIST
  %-0,42
BAŞKAN TEKİNTAŞ, BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

BAŞKAN TEKİNTAŞ, BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Ulusal ve uluslararası şampiyonalarda Ordu’yu temsil ederek başarı elde eden sporcular, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından ödüllendirildi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayrımı kapsamında Ulusal ve Uluslararası şampiyonlarda dereceye giren sporcular Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Bulgaristan Wushu Dünya Şampiyonası Genç Bayanlar kategorisinde Üçüncü olan Berna Tut, […]

Ulusal ve uluslararası şampiyonalarda Ordu’yu temsil ederek başarı elde eden sporcular, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından ödüllendirildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayrımı kapsamında Ulusal ve Uluslararası şampiyonlarda dereceye giren sporcular Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ı makamında ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Bulgaristan Wushu Dünya Şampiyonası Genç Bayanlar kategorisinde Üçüncü olan Berna Tut, Muğla Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası Türkiye Üçüncüsü Ferhat Demirhan, Ankara İller Arası Boks Turnuvası Birincisi Umut Elik, Adana Üniversiteler Judo Türkiye Şampiyonası 73 kiloda Türkiye Birincisi Denizhan Çalışkan ve 30 kiloda Türkiye Birincisi Gökhan Altundal’ın yanı sıra Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü idarecileri ve sporcu antrenörleri katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “SPOR, ZİHİNSEL VE BEDENSEL GELİŞİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında sporcularla bir araya gelmenin onur verici olduğunu söyledi. Sporun zihinsel ve bedensel gelişimde büyük rol oynadığını ifade eden Tekintaş, “Atatürk’ün Samsun’a çıktığından bu yana kutladığımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını bir kez daha gençlerimizle birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşayacağız. Yarıştıkları spor branşların da dereceye giren öğrencilerimizi belediyemizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Sportif başarı son derece önemli, hem ilimizi ve ilçemizi temsil etme açısından hem de zihinsel ve bedensel gelişimi açısından spor faaliyetleri önem arz ediyor” dedi.

“LİSANSLI SPORCU SAYISINI ARTTIRMAYI HEDEFLİYORUZ”

Altınordu Belediyesi olarak yapacakları çalışmalarla Ordu’daki lisanslı sporcu sayısını arttırmayı hedeflediklerini aktaran Tekintaş, “Sporcuların yetişmesinde emek sarf eden herkesi tebrik ediyorum. Arzumuz birlik ve beraberlik içerisinde yeni başarılara imza atmak. Bir yandan takım sporları bir yandan bireysel sporlar olmak üzere başarıyı üst seviyelere taşıyarak gençlerimizin geleceğine katkı sunmamız gerekiyor. Lisanslı sporcu sayısını arttırarak ilimizde ve ilçemizde bu tür değişimi, dönüşümü ve gençler için ne anlam ifade ettiğini ortaya koymamız gerekiyor” diye konuştu.

Gerçekleşen ziyaret Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş tarafından başarılı sporculara hediye verilmesinin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır