• DOLAR
  %0,46
 • EURO
  %0,66
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Başkan Tekintaş, Aşımızı Ekmeğimizi Vatandaşlarımızla Paylaşıyoruz

Başkan Tekintaş, Aşımızı Ekmeğimizi Vatandaşlarımızla Paylaşıyoruz

Altınordu Belediyesi tarafından Tayfun Gürsoy Parkında kurulan iftar çadırında vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Aşımızı, ekmeğimizi sizlerle paylaşıyoruz” dedi. Altınordu Belediyesi tarafından kurulan ve hayırsever iş adamlarının katkıları ile Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan iftar çadırı günlük çıkardığı bin 200 kişilik yemek ile ihtiyaç sahiplerini aynı sofra altında […]

Altınordu Belediyesi tarafından Tayfun Gürsoy Parkında kurulan iftar çadırında vatandaşlarla iftar yemeğinde bir araya gelen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, “Aşımızı, ekmeğimizi sizlerle paylaşıyoruz” dedi.

Altınordu Belediyesi tarafından kurulan ve hayırsever iş adamlarının katkıları ile Ramazan ayı boyunca hizmet verecek olan iftar çadırı günlük çıkardığı bin 200 kişilik yemek ile ihtiyaç sahiplerini aynı sofra altında toplamaya devam ediyor. 7’den 77’ye herkesin yararlandığı Altınordu Belediyesi iftar çadırında iftar yemeğinin ardından ayrıca vatandaşlara çay ikramı da yapılıyor.

Her fırsatta vatandaşlarla birlikte olmaya özen gösteren Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, orucunu Altınordu Belediyesi iftar çadırında açarak vatandaşlarla iftar sofrasında buluştu. Altınordu Belediyesi İftar Çadırı’na Başkan Tekintaş’ın yanı sıra Ordu İl Jandarma Komutanı Albay Sedat Sarıkaya, Ordu Vali Yardımcıları Ekrem Ballı ve Mehmet Erhan Türker, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Ordu İl Müftüsü Mürsel Öztürk, AK Parti Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim, Ordu Kent Konseyi Başkanı Doç. Dr. Özgür Enginyurt, daire müdürleri, siyasiler, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

VALİ YARDIMCISI BALLI: “BU GELENEĞİ SÜRDÜRENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İftar çadırında düzenlenen etkinliğe katılarak Altınordulu vatandaşlar ile bir araya gelen Ordu Vali Yardımcısı Ekrem Ballı, Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’a teşekkür etti. Bu tür geleneklerin yaşatılarak devam etmesinin önemine vurgu yapan Ballı, “Ramazan ayında iftar çadırında oruç açmak büyük bir mutluluk kaynağı. Bu güzel geleneği Altıordu’da, Ordu’da yaşatmak için bu çadırı kuran başta Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Bu geleneğin devam edeceğini biliyoruz. Ramazan ayının herkese hayırlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “AŞIMIZI, EKMEĞİMİZİ VATANDAŞLARIMIZLA PAYLAŞIYORUZ”

Her yıl kurulan iftar çadırında vatandaşlarla bir araya gelerek oruç açan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, iftar çadırını dolduran vatandaşlara hitap etti. İftar çadırının Ramazan boyunca Altınorduluların hizmetinde olacağını aktaran Başkan Tekintaş, “Her yıl olduğu gibi bu yılda Altınordu Belediyesi olarak öncelikle aşımızı, ekmeğimizi sizlerle paylaşmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm ekibimizle iftar çadırı Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Bu çalışmalar içerisindeki en önemlisi sizlerin duası. Sizden aldığımız güç ve enerjiyi bundan sonraki çalışmalarımızda da ilimiz ve ilçemizin gelişmesine harcayacağız” diye konuştu.

“EVLERDEKİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ DE ULAŞIYORUZ”

Sadece iftar çadırı ile değil evlerdeki ihtiyaç sahiplerine de ulaşarak ikramlarda bulunduklarını dile getiren Başkan Tekintaş, “İlerleyen süreçlerde inşallah bu tür etkinliklerimizi daha nezih ve daha büyük salonlarda yapacağız. Biz Ramazan bereketi sofralarımızı şenlendirsin istiyoruz. Sadece iftar çadırları ile değil iş adamlarımızın destekleri ile ihtiyacı olan kardeşlerimizin evlerine ulaşarak onlar ikramlarda bulunmaya devam ediyoruz” şeklinde konuştu.

Altınordu Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırı Ramazan ayı boyunca açık olacak ve çadırda her akşam yaklaşık bin 200 vatandaşa yemek verilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır