Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Tekintaş, Afrin’de Bulunan Askerlerimize Her Türlü Desteği Vermeyi Sürdüreceğiz

Başkan Tekintaş, Afrin’de Bulunan Askerlerimize Her Türlü Desteği Vermeyi Sürdüreceğiz
  • GENEL / SİYASET
  • 02 Şubat 2018
  • Başkan Tekintaş, Afrin’de Bulunan Askerlerimize Her Türlü Desteği Vermeyi Sürdüreceğiz için yorumlar kapalı
  • 255 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı gerçekleştirildi.

​​​​Altınordu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Meclis Salonu’nun da yapıldı. Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti, CHP ve MHP’li meclis üyelerinin yanı sıra basın mensupları katıldı.

BAŞKAN TEKİNTAŞ, “AFRİN’DE BULUNAN ASKERLERİMİZE YÖNELİK HER TÜRLÜ DESTEĞİ VERMEYİ SÜRDÜRECEĞİZ”

Altınordu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın konuşması ile başladı. Konuşmasında, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de yürütülen operasyonlara değinen Başkan Tekintaş, Mehmetçiğin önemli bir görev ifa ettiğini söyledi. Afrin’de görev yapan askerlere yönelik yapılan kampanyalara desteklerinin sürdüğünü ifade eden Başkan Tekintaş, “Türkiye çeşitli terör grupları ile mücadelesine devam ediyor. Afrin’de devam eden ve gerçekten ne kadar önemli bir müdahalenin gerçekleştiğinin ortaya koyulduğu, birlik ve beraberlik içerisinde bir süreci yaşıyoruz. Afrin’de sürdürülen operasyonlarda şehit düşen Mehmetçiklerimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Verilen mücadelenin inşallah kayıpsız bir şekilde sona ulaşmasını, sona ulaştıktan sonra da hem bölgenin hem de sınırlarımızın güvenliğinde büyük bir değişimi ortaya koymasını diliyoruz. Zor bir süreç ama her anlamda Türkiye gelişimine ve çalışmalarına devam edecek. Bizde üzerimize düşen sorumluluğu sonuna kadar yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda Afrin’de mücadele eden askerlerimize yönelik her türlü kampanyaya da destek vermeyi sürdüreceğiz” dedi.

BAŞKAN TEKİNTAŞ: “HAYATA GEÇİRİLEN HİZMETLERİ KORUYUP KOLLAMALIYIZ”

Konuşmasında ayrıca, 30 Mart Yerel seçimlerinden bu yana Altınordu’ya birçok hizmet kazandırdıklarını ve mevcut alanlarda da düzenlemeler yaptıklarının altını çizen Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, tüm bu hizmetlerin vatandaşlar için yapıldığını söyledi. İlçeye kazandırılan hizmetlerin korunması ve bu konuda duyarlılık gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Tekintaş, “Yaptığımız hizmetlerin tamamı genç yaşlı demeden milletimizin özel kullanım alanlarıdır. Buralarda kırılan bir parçanın milletin malı olduğuna asla unutmamalıyız. Herhangi bir hizmete zarar veren tespit ettiğimizde zaman kaybetmeden bu kişileri savcılığa veriyoruz. Herkesin bu konuda duyarlı davranmasını ve yapılan her şeyi korumasını istiyoruz” diye konuştu.

“SÖZ VERDİĞİMİZ PROJELERİ BİR BİR HAYATA GEÇİRİYORUZ”

Altınordu Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda gündem maddelerine geçmeden önce Altınordu Belediyesi’nin hayata geçirdiği projelere de değinen BaşkanTekintaş, bu kapsamda yapımı devam eden Şirin Pazar, Pazartesi Pazarı, Karşıyaka Pazarı, Karacaömer Sanayi Sitesi, Yaşlı Yaşam Merkezi inşaatları ile sıcak asfalt ve beton yol yapım çalışmaları hakkında meclis üyelerine bilgiler verdi. Toplantının ilk bölümünde ayrıca bir önceki meclis kararı okunarak oylandı.

Altınordu Belediyesi Şubat Ayı Meclis Toplantısı Komisyonlardan ve Müdürlüklerden gelen tekliflerin görüşülmesi ve karara bağlanması ardından sona ererken Mart Ayı Meclis Toplantısı’nın ise 2 Mart Cuma günü yapılması kararlaştırıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: