Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan İnanlı, Bu seçimin kazananı hiç şüphesiz Türkiye, milletimiz olmuştur.

Başkan İnanlı, Bu seçimin kazananı hiç şüphesiz Türkiye, milletimiz olmuştur.
  • GENEL / SAGLIK
  • 27 Haziran 2018
  • Başkan İnanlı, Bu seçimin kazananı hiç şüphesiz Türkiye, milletimiz olmuştur. için yorumlar kapalı
  • 595 KEZ OKUNDU

Memur Sen’e bağlı Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Bilal İnanlı, “Bu seçimle kazanan hiç şüphesiz Türkiye, milletimiz olmuştur. Kazanan dünya mazlumları, kazanan kamu çalışanlarımız, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız olmuştur.” dedi.
Başkan İnanlı, yaptığı açıklamada, 24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin bir demokrasi şöleni havasında geçtiğini, halkın tercihini yine istikrardan yana kullandığını belirtti.
Seçim sonuçlarının ülkeye, Türk halkına ve kamu çalışanlarına hayırlı olmasını dileyen İnanlı, “Altını çizmekte fayda var. Bu seçimle kazanan hiç şüphesiz Türkiye, milletimiz olmuştur. Kazanan dünya mazlumları, kazanan kamu çalışanlarımız, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarımız olmuştur. Seçim sonuçlarımızın şehrimize, ülkemize, milletimize ve kamu çalışanlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz.” dedi.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim öncesi sağlık çalışanlarına verdiği sözleri yakından takip edeceklerini vurgulayan İnanlı, şunları aktardı:
“Giresun Sağlık Sen Teşkilatı olarak bu kutlu yolculukta emeğin, alınterinin, memurların, sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının yürekli sesi olarak yine var gücümüzle şehrimiz ve ülkemiz için çaba göstermeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bizlere sözünü verdiği ve seçim sonrasına kalan başta yıpranma payı ve ek göstergelerimizin 3 bin 600’e çıkartılması konuları ile çalışma şartlarımızın iyileştirilmesine yönelik her türlü düzenlemeye yine aktif şekilde katılımcı olacağını kamuoyu ile paylaşmaktan mutluluk duyarız.
Yineliyoruz… Altını çizmekte fayda var. Bu seçimle kazanan hiç şüphesiz TÜRKİYEMİZ olmuştur, kazanan MİLLETİMİZ olmuştur, kazanan DÜNYA MAZLUMLARI olmuştur, kazanan KAMU ÇALIŞANLARIMIZ olmuştur, kazanan SAĞLIK ve SOSYAL HİZMET ÇALIŞANLARIMIZ olmuştur. Seçim sonuçlarımızın şehrimize, ülkemize, milletimize ve kamu çalışanlarımıza hayırlı, uğurlu olmasını dileriz”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: