• DOLAR
  %0,42
 • EURO
  %0,79
 • ALTIN
  %0,55
 • BIST
  %-1,18
Başkan Halil Öz Muhalefete Seslendi,Haset Sizi Bitirecek

Başkan Halil Öz Muhalefete Seslendi,Haset Sizi Bitirecek

Ordu Ak Parti SKM Başkanı Halil Öz, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy İlçelerini ziyaret ederek, İlçe SKM’lerin çalışmalarını , plan ve programlarını yerinde denetledi. İlçe Ziyaretlerine SKM Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı ve Program Sorumlusu Sedat Cesur, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yavuz ‘da eşlik etti, Öz, İlçe Teşkilatlarına güvendiğini belirterek bugün ilk ilçe gezilerinde gördüm ki ; […]

Ordu Ak Parti SKM Başkanı Halil Öz, Ulubey, Gürgentepe, Gölköy İlçelerini ziyaret ederek, İlçe SKM’lerin çalışmalarını , plan ve programlarını yerinde denetledi. İlçe Ziyaretlerine SKM Başkan Yardımcısı Bilal Azaklı ve Program Sorumlusu Sedat Cesur, İl Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Yavuz ‘da eşlik etti, Öz, İlçe Teşkilatlarına güvendiğini belirterek bugün ilk ilçe gezilerinde gördüm ki ; ilçelerimiz Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Halk Oylamasına her yönü ile hazırlar bu beni ziyadesi ile memnun etti dedi.

BU NASIL BİR TEZATTIR. HEM GENÇLERE GÜVENMEYECEKSİNİZ ,HEM DE GENÇLERDEN OY İSTEYECEKSİNİZ

Başkan Öz, bir soru üzerine CHP yetkililerinin gençlere mektup göndererek gençleri korku siyaseti üzerinden hayır demeye davet ettiğinin belirtilmesi üzerine , “Bari en azından, Anayasa değişiklik paketinin seçme ve seçilme yaşının 18 ‘e indirilmesine bir itirazımız yok deyin , bu nasıl bir tezattır. Hem gençlere güvenmeyeceksiniz ,hem de gençlerden oy isteyeceksiniz diyerek. Mektubunuzda birde utanmadan gençlere korku salarak AK PARTİ’nin baskıcı, özgülükleri kısıtlayıcı , insan haklarına, barışa , gençlerin yaşam alanlarına müdahale ediliyor intibasını vereceksiniz ,yazık ,çok yazık dedi. Bizim Liderimiz ve biz AK PARTİ’liler Şeyh Edebali’den aldığımız öğütle her zaman kararlılıkla şunu söyledik: “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” dedik. Hiç kimsenin yaşam tarzına karışmadık, hiç kimsenin değerlerine, yeme içmesine, giyim kuşamına müdahale etmedik, edilmesine izin vermedik. Kimseye tehdit gözüyle bakmadık, Gençler Allah aşkına şu 14 yıllık iktidarımızda bir Allah kulu çıkıp da bizim özgürlüğümüzü kısıtladılar, biz baskı gördük , Ordu sahilinde gezerken beni kolluk kuvvetleri uyardı diyebilir mi ? asla bizim öyle bir derdimiz olmadı ,olmayacak, AK PARTİ’nin hedefi muasır medeniyettir , 2023 yılında yani 6 yıl sonra dünyanın en iyi 10 ekonomisine sahip olmaktır , siz gençlerle birlikte çağdaş, modern, geleceğe güvenle bakan ,güçlü ve büyük Türkiye inşa etmektir. Gençlerimiz onun için kendisine değer veren ,onlarla kol kola yarınlara yürüyen bir irade için “EVET” diyeceğine yürekten inanıyorum “dedi.

HANGİ YÜZLE HALKIN KARŞISINA ÇIKIP TA “HAYIR” İSTEYECEKSİNİZ

İl SKM Başkanı Halil Öz, Saadet Partili yöneticilere seslenmek istiyorum, yapmayın etmeyin , ALLAH aşkına büyük Liderin kemiklerini sızlatmayın, Sayın Hocamızın vesayet karşısında imzaya zorlanırken boncuk, boncuk terleyişini her gördüğümüzde içimiz sızlıyor , gözlerimiz yaşarıyor, bari onun aziz hatırasına susun, biz sizden bir şey istemiyoruz gölge etmeyin yeter , zaten Saadet Partili kardeşim. “EVET” diyecektir. Ben buna yürekten inanıyorum. Saadet Partili yetkililer kampanya yapmayacaklarını, miting yapmayacaklarını ifade ediyorlar, hangi yüzle halkın karşısına çıkıp ta “HAYIR” isteyeceksiniz , ne diyeceksiniz ,kimlerle birlikte olduğunuza bir bakın , kent meydanlarında 100 kişi sizi dinlemiyor bile diyerek ,efendim Anayasa değişiklik paketinde biz onlara şunu, şunu söyledik te yapmadılar biz onun için hayır diyoruz , sizin derdiniz başka ,siz AK PARTİ’nin başarısını kaldıramıyorsunuz. Resmen “haset” ediyorsunuz yeter artık diyerek, Kainatın Sultanının “Haset etmekten sakının. Zira, ateşin odunu yiyip bitirdiği gibi haset de iyilikleri yer bitirir.” Hadisi şerifinde belirttiği gibi siz haset ettikçe ateşin odun yiyip bitirdiği gibi eriyip gidiyorsunuz. Kıskanıyorsunuz, gayri ahlâkî davranıyorsunuz, bir kere de gıpta edin, Hocamızın, milli sanayi, ağır sanayi, millileşme hedefini biz yakaladık. Bugün en basit örnekle savunma sanayimizdeki bağımsızlığımız % 70 ‘i geçti. Bugüne kadar sizlere tek kelime etmedik ,etmeyeceğiz, yeniden ifade etmek isterim , Saadet Partinin tabanı kardeşlerimize güveniyoruz , onlarında Güçlü ve Büyük Türkiye’den yana tercih kullanacaklarını “EVET” diyeceklerini umut ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır