• DOLAR
  %2,11
 • EURO
  %2,72
 • ALTIN
  %2,28
 • BIST
  %0,00
Başkan Engin Tekintaş Referandum Çalışmasına Devam Ediyor.

Başkan Engin Tekintaş Referandum Çalışmasına Devam Ediyor.

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, daha güçlü bir Türkiye için dünyadaki tüm mazlumların umudu olmak için referandum gezilerine devam ediyor. Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Karapınar mahallesi Bulvarkent sitesi sakinleri ile bir araya geldiği mahalle toplantılarında, 16 Nisan tarihinde gerçekleşecek anayasa değişikliğinin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin önemli bir dönüm noktası olacağını söyledi. Başkan Tekintaş, site sakinleri ile […]

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, daha güçlü bir Türkiye için dünyadaki tüm mazlumların umudu olmak için referandum gezilerine devam ediyor.

Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Karapınar mahallesi Bulvarkent sitesi sakinleri ile bir araya geldiği mahalle toplantılarında, 16 Nisan tarihinde gerçekleşecek anayasa değişikliğinin, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin önemli bir dönüm noktası olacağını söyledi.

Başkan Tekintaş, site sakinleri ile yaptığı konuşmada, “Halk oylamasının sonunda aziz milletimiz kazanacak, Türkiye kazanacak. Krizler, darbeler üzerimize oynan oyunlar son bulacak. Milletimize Güveniyor, inanıyor, saygı duyuyoruz. Bugünü ve geleceğimizi karartmak isteyenlere inat referandum sonrası onlara Güçlü Türkiye’nin doğuşunu izleteceğiz” diye konuştu. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır