• DOLAR
  %1,65
 • EURO
  %2,94
 • ALTIN
  %2,26
 • BIST
  %0,51
Başkan Engin Tekintaş, Millet İçin Çalışıyoruz

Başkan Engin Tekintaş, Millet İçin Çalışıyoruz

Altınordu Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler ilçede baskı beton kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Alt yapısı tamamlanan mahallelerde sıcak asfalt çalışmasının yanı sıra baskı beton kaldırım çalışmasını da yürüten ekipler Karşıyaka mahallesinde baskı beton kaldırım çalışmasına hız verdi. “HERŞEY ALTINORDU İÇİN” Yapılan ve bundan sonra yapılacak her çalışmanın Altınordu için olduğunu ifade eden Başkan Engin […]

Altınordu Belediyesi Fen İşlerine bağlı ekipler ilçede baskı beton kaldırım çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Alt yapısı tamamlanan mahallelerde sıcak asfalt çalışmasının yanı sıra baskı beton kaldırım çalışmasını da yürüten ekipler Karşıyaka mahallesinde baskı beton kaldırım çalışmasına hız verdi.

“HERŞEY ALTINORDU İÇİN”

Yapılan ve bundan sonra yapılacak her çalışmanın Altınordu için olduğunu ifade eden Başkan Engin Tekintaş “İlçemizin genelinde devam eden alt yapı çalışmalarından dolayı rahatsızlık verdiğimizi biliyor bu yüzden vatandaşlarımızdan anlayış bekliyoruz. Altınordu’nun alt ve üst yapıyla alakalı ciddi anlamda sorunları vardı. Biz Altınordu’nun bu sorunlarına Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz beyle birlikte el atmış durumdayız. Büyükşehir Belediyemizin ekipleri sahada çalışıyorlar. Altınordu Belediyesi olarak bizlerde her zaman Büyükşehir’imizle birlikte bu çalışmalar içerisinde yer alıyoruz. Amacımız bir an önce gerek alt yapı çalışmalarımızı gerekse üst yapı hizmetlerini tamamlayıp değerli vatandaşlarımıza sunmaktır. Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz’a ve çalışma arkadaşlarına Altınordu halkı adına teşekkürlerimi sunuyorum”

“KARŞIYAKA’DA YOL VE KALDIRIM SORUNUNU ÇÖZDÜK”

Karşıyaka Mahallesinde yol ve kaldırım sorununu Ordu Büyükşehir Belediyesi ile çözdüklerini ifade eden Başkan Engin Tekintaş, açıklamasına şöyle devam etti ” Karşıyaka mahallemiz bizim en önemli mahallelerimiz arasında yer alıyor. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte mahallemizdeki yol ve kaldırım sorununu çözüme kavuşturduk. Geçmiş yıllarda yürümenin dahi zor olduğu mahallemizde şimdi ara sokaklar dahil sıcak asfalt ve baskı beton kaldırım ile kaplandı. Şuana kadar toplam da 12,716 metrekare baskı beton kaldırım çalışmasını mahallemize kazandırdık. Ekiplerimiz geriye kalan sokaklarımız için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır