Ordu Haber – Ordu'nun Medyası

Başkan Engin Tekintaş, En Büyük Engel Sevgisizliktir

Başkan Engin Tekintaş, En Büyük Engel Sevgisizliktir
  • GENEL / ORDU HABERLERİ / SİYASET
  • 24 Aralık 2017
  • Başkan Engin Tekintaş, En Büyük Engel Sevgisizliktir için yorumlar kapalı
  • 386 KEZ OKUNDU

Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Memur Sendikaları Konfederasyonu (Memur-Sen) Ordu Şubesi tarafından düzenlenen etkinliğe katılarak engellilerle bir araya geldi.

haber (2)

Memur-Sen Ordu Şubesi Engelli Komisyonu tarafından engellilerin sorunlarının dinlenmesi için program düzenlendi. Altınordu Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu’nda gerçekleştirilen programa Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş’ın yanı sıra Memur-Sen Engelli Komisyonu Genel Başkanı Elvan Uğurlu, Memur-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk, Memur-Sen Ordu Şubesi Engelli Komisyonu Göksel Demirel, engelli vatandaşlar ve aileleri katıldı.

Başkan Çelenk: “Engelli Arkadaşlarımız Engelleri Aşa Aşa Bugünlere Geldiler”

Programın açılış konuşmasını yapan Memur-Sen Ordu Şube Başkanı İsmail Çelenk, üye sayısı olarak Ordu’nun en büyük sivil toplu örgütü olduklarını söyledi. Memur-Sen’in bünyesinde hizmet veren Engelli Komisyonu’nun büyük hizmetler verdiğini ifade eden Çelenk, “Ordu Memur-Sen olarak 15 bine yaklaşan üye sayısıyla          Ordu’nun en etkili ve büyük sivil toplum örgütüyüz. Bu noktada en büyük desteği gördüğümüz Engelli Komisyonu’muzdur. Engelli arkadaşlarımız bugünlere engelleri aşa aşa gelmişlerdir. Bu engelleri aşmada bir birimizden aldığımız güç ile hareket ediyoruz. Bu anlamda Memur-Sen’e verdiğiniz katkılardan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Özellikle her zaman bizlerin yanında olan Altınordu Belediye Başkanımız Sayın Engin Tekintaş’a da ayrıca teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Başkan Tekintaş: “Engelli Vatandaşlarımıza Desteğimiz Her Zaman Devam Edecek”

Düzenlenen programa katılan Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, engelli vatandaşlara her zaman destek olduklarını, destek olmaya da devam edeceklerini vurguladı. Engellilerin rahat edebilmeleri adına ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarını aktaran Başkan Tekintaş, “2002 yılından bugüne kadar yaklaşık 15 yıllık süre içerisinde engelli kardeşlerimizin engelsiz kılınabilmesi için gerek yasal mevzuatlar gerekse uygulamalarla çok önemli yol kat edildi.  Yapılması gereken çok iş var bunun farkındayız. Bu yolda önemli çalışmalar yapıyoruz. Altınordu Belediyesi olarak üzerimize düşen sorumluluğu sonuna kadar yerine getiriyoruz. ‘En büyük engel sevgisizliktir’ diyoruz” diye konuştu.

Başkan Tekintaş’ın ardından Memur-Sen Engelliler Komisyonu Genel Başkanı Elvan Uğurlu, vatandaşlardan gelen soruları cevaplandırdı. Soruların cevaplandırılmasının ardından program sona erdi.

 

Bahaber (3)haber (4)haber (5)

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
%d blogcu bunu beğendi: